Apranga, padėsianti išryškinti krūtinę

Parodykit moterį, kuri nenorėtų pabrėžti savo dailių formų? Tačiau nuo svarstymų, kurie drabužiai padės tai padaryti, ima suktis galva. COSMO padės išspręsti šią problemą keliais patarimais, kurių dėka galėsi ne tik išryškinti, bet ir vizualiai padidinti krūtinę.

1. Iškirptės

Tiek vakarinės suknelės, tiek puošnios palaidinės, turinčios gilią V formos iškirptę akivaizdžiai pabrėžia moteriškus privalumus. Mažos krūtinės savininkė neturėtų vengti atvirų iškirpčių, nes atrodys itin seksualiai. Tačiau merginos, galinčios didžiuotis ypač didelėmis Dievo dovanomis, turėtų atsisakyti šios idėjos.

2. Klostės

Varpelio formos klostuotas sijonas ar suknelė pabrėš liemenį. O vizualiai susiaurinta talija ne tik nukreips žvilgsnius į dailią tavo krūtinę, bet ir ją vizualiai padidins!

„Peplum“ stiliaus palaidinė – taip pat geras pasirinkimas. Tiks įvairių tipų palaidinės, kurių medžiaga krenta klostėmis nuo linijos, esančios po krūtine.

3. Medžiagos grafika

Drabužių medžiaga, marginta horizontaliomis linijomis – turbūt geriausias būdas pabrėžti moteriškus apvalumus. Akivaizdu, kad vertikalių linijų reikėtų vengti.

4. Spalvos

Balta, balta ir dar kartą balta! Kuo šviesesnis ar ryškesnis aprangos atspalvis – tuo geresnis efektas.

5. Kirpimas

Dabar iš spintos trauk visus trumpus švarkelius ir liemenes, o vasarai gali ruošti trumpų marškinėlių lentyną. Beje, pilvą atidengiantys drabužiai, anot dizainerių, grįžta į madą.

6. Aksesuarai

Liemenį apsijuosk dirželiu – taip šią vietą vizualiai suploninsi ir žvilgsnius nukreipsi šiek tiek aukščiau. Beje, šios, galima sakyti, optinės apgaulės dėka tavo krūtys atrodys kur kas didesnės.

Ant kaklo nereikėtų dėvėti daug ir masyvių papuošalų. Verčiau rinkis didesnius auskarus ar apyrankes.

Galiausiai nepamiršk, jog tavo taisyklinga laikysena itin svarbi. Jei avėsi aukštakulnius, dėl susikūprinimo nebekils jokių problemų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis