Karščiausios rudens sezono spalvos

Sėkmingai parinktas spalvų derinys gali ne tik sukurti nuotaiką, bet ir „pilkąją pelytę“ paversti ryškia, savimi pasitikinčia asmenybe.

Išvaizdos tipai pagal odos, akių ir plaukų spalvų derinį skirstomi į rudens, žiemos, pavasario ir vasaros. Žiemos ir vasaros spalvos – šaltos, pavasario ir rudens – šiltos. Be to, žiemos ir pavasario spalvų paletėje dominuoja grynos, be atspalvių, o vasaros ir rudens paletėje – prigesintos spalvos.

Švytinti orchidėja – toks poetinis pavadinimas suteiktas purpurinės bei fuksinės rožinės spalvos mišiniui. Tai šaltas atspalvis, kuris labai tiks žiemos ir vasaros tipų merginoms. Jis suteiks odai gaivumo, o įvaizdžiui romantiškos ramybės. Šios spalvos drabužiai labai tinka kasdieniam dėvėjimui. Norėdama būti matoma ir pritraukti kitų dėmesį, rinkis būtent šią spalvą.


Drabužiai ir aksesuarai „membershop.lt“


Karališka mėlyna – nepakartojamas atspalvis, įkūnijantis savyje kilnumą ir aistrą. Sodri šalta mėlyna spalva puikiai tiks vasaros ir žiemos tipų merginų garderobui. Mėlynos spalvos kailinukai atrodo ekstravagantiškai ir atkreipia į save dėmesį.

Klasikinė mėlyna - spalva, visada siejama su pasitikėjimu savimi ir atkaklumu. „Bright Cobalt“ – švari, pulsuojanti energija spalva. Puikus pasirinkimas dalykinei eilutei. Ši spalva itin tinka žiemos tipo merginoms. Kitų tipų merginos gali „paskęsti“ šios ryškios spalvos drabužyje.


Drabužiai ir aksesuarai „membershop.lt“


Sangrija – raudono ispaniško vyno spalva. Ji sukuria aistringą ir kartu žaismingą įvaizdį. Žiemos tipo merginai patartina rinktis ryškius, grynus sangrijos atspalvius. Rudens tipo merginoms tiks visi šilti sangrijos atspalviai.

Aurora – dar vienas madingas šio sezono raudonos atspalvis. Tai pretenzinga, ryški spalva, skirta įkūnyti seksualumą ir aistrą. Dizaineriai šią ir taip aktyvią spalvą dar paryškina blizgiomis medžiagomis. Rudens ir pavasario tipų merginoms patartina rinktis šiltus, prislopintus raudonos atspalvius.


Drabužiai ir aksesuarai „membershop.lt“


Konjako spalva – tai sodrus, išlaikytas rudos atspalvis. Ši spalva tokia neįprasta ir daugiafunkcinė, kad kuo puikiausiai tiks tiek kasdieniams drabužiams, tiek elegantiškoms vakarinėms eilutėms. Pasirinkus vienspalvį suknelės variantą, ją galima dėvėti kasdien, o papildžius ryškiais aksesuarais ar dekoro detalėmis, suknelę nesunkiai galima paversti išeigine. Konjako spalva idealiai tinka rudens spalvos tipo moteriai. Ji puikiai išryškins jos medaus spalvos odą ir auksinius plaukus.

Kiparisas – gamtos jėgos ir atgimimo simbolis. Santūrus žalios atspalvis siejamas su savikontrole, sveikata ir augimu. Neįtikėtina harmonija ir jaukumu dvelkia kipariso spalvos laisvo kirpimo drabužiai, skirti kasdienai. Tačiau kiparisas su savo daugiaspalviškumu gali būti labai universalus ir jį savo garderobe pritaikyti gali visų tipų moterys. Vasaros tipo merginoms labai tiks šaltas prislopintas kipariso atspalvis. Žiemos tipo merginoms reikėtų rinktis ryškius, grynus tonus, o rudens ir pavasario tipų savininkėms – šiltus su geltonos spalvos priemaiša.


Drabužiai ir aksesuarai „membershop.lt“


Aliuminis – pilkas metalas su prislopintu blizgesiu. Šio, akiai neįprasto atspalvio panaudojimas drabužiuose – tai duoklė madai ir aukštųjų technologijų tendencijoms. Stiliaus žinovai siūlo drabužiuose naudoti tiek blizgančius aliuminio atspalvius, tiek matinę metalo spalvą. Šis išskirtinis pilkos atspalvis tinka vasaros tipo merginoms.

Prislopinta geltona – ganėtinai ramus, bet tuo pačiu ir spinduliuojantis laimę atspalvis. Jo paskirtis yra kompensuoti saulės trūkumą, kuris ypač jaučiamas rudenį ir žiemą. Stebint mados tendencijas, galima drąsiai teigti, kad visų pasaulinių mados ženklų rudens kolekcijose išvysime prigesintą geltoną atspalvį. Ši šilta saulės spalva geriausiai tiks pavasario ir rudens tipo merginoms. Papildžiusios ją šaltu citrinos atspalviu, savo garderobe šią spalvą pritaikyti gali ir vasaros bei žiemos tipų moterys.


Drabužiai ir aksesuarai „membershop.lt“


Miglota alyvinė – dar viena madinga šio rudens spalva. Neįtikėtinai moteriškas, užburiantis atspalvis sukuria elegantišką, apgaubtą švelnumo įvaizdį. Jis labai tinka jautrioms ir subtilioms moterims. Miglota alyvinė spalva bus madinga ir 2015 metais, ji tinka tiek laisvalaikio aprangai, tiek ir dalykiniams kostiumėliams. Balinta alyvinė spalva sėkmingai pabrėš blyškią vasaros tipo merginos veido odą, o žiemos tipo merginai sudarys puikų foną jos kontrastuojančiai išvaizdai.

* Romantiškos būtybės niekaip neišsivers be pilkai-rožinių atspalvių, tad šiam rudens sezonui idealiai tiks miglota alyvinė ir švytinti orchidėja.
* Elegantiškoms, išlaikytoms moterims itin tiks kilnus konjako atspalvis, o karališka mėlyna drabužiui suteiks prabangos ir šiek tiek paslaptingumo.
* Aliuminis bus puikus pagrindas eksperimentuoti su kitomis spalvomis, o prislopinta geltona suteiks daugiau šviesos niūrioje rudens kasdienybėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis