Kokios spalvos padės prišaukti meilę ir laimę

Sakoma, kad spalvos mūsų gyvenime vaidina labai svarbų vaidmenį. Jos gali ne tik suteikti gyvenimui džiaugsmo, bet ir prišaukti meilę. Ko ieškai būtent tu?

Mėlyna
Tai santūrumo ir harmonijos spalva, labiausiai tinkanti tiems, kurie gyvena beprotišku tempu, tačiau nori bent šiek tiek atsipalaiduoti. Mėlyna spalva padeda nurimti, pasinerti į apmastymus ir savo energiją nukreipti kurybine linkme.

Geltona
Tai šilumos ir džiugesio spalva, skatinanti optimizmą ir suteikianti energijos. Jauti, kad pernelyg ilgai užsistovėjai vietoje arba pritrūkai polėkio – įsigyk bent keletą geltonos spalvos drabužių ar aksesuarų. Sakoma, kad geltona – tai laimės spalva! Galiausiai, geltona simbolizuoja išmintį, tad neturėtum nustebti, jog tyrimų duomenimis, žmonės su aukštu IQ lygiu šią spalvą tiesiog dievina.

Violetinė
Violetinė spalva - tai turtų, valdžios, išminties, ambicijų ir prabangaus bei nepriklausomo gyvenimo ženklas. Ši spalva jungia raudonos spalvos energiją ir mėlynos spalvos stabilumą. Galbūt tau teko girdėti, esą violetinė – senmergių spalva. Iš tiesų ši spalva reiškia permainas: ji traukia sėkmę, skatina keistis pačiam ir nebijoti išbandyti naujus dalykus. Tai pasitikėjimo savimi spalva, todėl rinkis ją, jeigu jauti, kad trūksta drąsos žengti žingsnį į priekį. Beje, violetinė spalva labai vilioja vyrus!

Raudona
Be abejonės, raudona – tai meilės ir aistros spalva. Ji skatina veikti, nuteikia ryžtingai, sužadina emocijas, tačiau tuo pačiu įvelia ir į intrigas. O kokia gi meilė be intrigų! Nežemiškos energijos suteikiančią raudoną rinkis ne tik ieškodama meilės nuotykių, bet ir norėdama pirmauti ar parodyti savo galią bei įtaką.

Žalia
Ši gamtos spalva veikia raminančiai, gerina nuotaiką bei yra sveikatos garantas. Be to, žalia spalva daug šimtmečių laikyta vaisingumo simboliu. XV a. šios spalvos suknelėmis dažnai dabindavosi nuotakos. Žalią vertėtų rinktis visoms, pasiilgusioms stabilumo ir norinčioms susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą!

Juoda
Su naktimi ir burtais siejama juoda spalva mums neatsiejama nuo pavojaus ar blogio įvaizdžio. Daugelyje pasaulio kultūrų juoda yra mirties bei gedulo spalva. Tačiau senovės egiptiečiams atrodė visiškai priešingai. Jie juodumą tapatino su gyvenimu ir atgimimu. Juodą spalvą reikėtų rinktis tais atvejais, kai nori daryti įtaką kitiems, tačiau likti nepastebėti.

Balta
Balta spalva sukuria tuštumo, šaltumo ir nedraugiškumo atmosferą. Kai kuriems žmonėms ši spalva atrodo pernelyg sterili, įpareigojanti. Balta spalva padės tau išsiskirti iš minios, tačiau baltų drabužių nevertėtų vilkėti pažindinantis su naujais žmonėmis – ji tarsi sukuria barjerą.

Ruda
Ši spalva į tavo gyvenimą padės pritraukti jaukumą ir suteiks saugumo jausmą. Tai žemiška spalva, skatinanti racionalų mastymą, slopinanti aistras, nepasitenkinimą, įtampą. Jeigu jauti, kad tavo gyvenime pernelyg daug pakilimų bei nuopuolių ir pagaliau norėtum pagyventi ramiau – rinkis rudą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis