Madingiausios pavasario ir vasaros palaidinės

Šiltuoju metų laiku megztinius kabinam į spintos galą, o priekin traukiam vasariškas palaidines. Šį sezoną dominuoja romantika, tad madingiausios itin moteriškos ir lengvos.

ŠILKAS IR NAKTINUKAI

Naktinukų tipo palaidinės plonytėmis petnešėlėmis - sezono topas. Tokios, siūtos iš lengvo audinio (pavyzdžiui, šilko ar krepo), atrodo elegantiškai ir jausmingai, tinka tiek dienai, tiek vakarui. Taip pat madingos platesnių siluetų žvilgių audinių palaidinės. Minkštos draperijos pabrėžia moteriškumą, o žvilgus paviršius aprangą paverčia puošnesne.

Palaidinės: "LISA MORETTI", "GOLDIE LONDON" (2,3), membershop.lt

Palaidinės "GOLDIE LONDON", membershop.lt

Palaidinės: "GOLDIE LONDON", "KEYSHA", "GENE", membershop.lt

MARŠKINIAI

Kitu sezono hitu drąsiai galime vadinti klasikinius marškinius. Madingi ne tik jie, bet ir marškinių tipo palaidinės. Jos siuvamos iš standesnio, lengvai krintančio audinio, plonos drobės ar prabangaus šilko. Marškinių palaidinės aprangai suteiks madingo griežtumo, kurs modernaus įvaizdžio įspūdį. Jei nori atrodyti šventiškiau, pirmenybę teik šviesiems vienspalviams audiniams.

Palaidinės: "GOLDIE LONDON", "CARLA PURO LINO", "LADY M", "LISA MORETTI", membershop.lt

Palaidinės: "MEXX", "MIZU", "TRUE LOVE", membershop.lt

APNUOGINTI PEČIAI

Romantiškiausia šiųmetė palaidinių tendencija yra apnuoginti pečiai. Čia galima išskirti 2 siluetus. Vienas jau įprastas, kai apnuoginami pečiai ir dekoltė zona, vadinamasis bardot siluetas. Kitas vadinamas naujiena X kirpimas, kai apnuoginami pečiai, bet dekoltė zona uždaresnė, o žemiau pečių krinta petnešėlės arba ilgesnės rankovės. Pečius apnuoginančios palaidinės ypač tinka toms, kurios nori pabrėžti savo moteriškumą.

Palaidinės "CARLA PURO LINO", membershop.lt

Palaidinės: "KEYSHA", "TRUE LOVE", membershop.lt

PLAZDANTYS AUDINIAI

Platūs siluetai jau kurį laiką nesitraukia iš tendencijų, o šį sezoną jie dar populiaresni. Plazdančios lengvų audinių palaidinės varijuoja nuo oversized iki beveik prigludusių, svarbiausia yra vėjyje besiplaikstantis audinys. Kaip naujovę galima išskirti palaidines itin išplatėjančiomis rankovėmis, tokios - madingo boho stiliaus elementas.

Palaidinės: "CARLA PURO LINO", "MIZU", membershop.lt

Palaidinės: "SOLO CAPRI", "WIBS", "KEYSHA", membershop.lt

ETNOSTILIUS

Artėjant vasarai aktualus tampa ir atostogomis alsuojantis etnostilius. Tai skirtingoms tautoms būdinga ornamentika, natūralūs audiniai, dekoratyvūs kutai, siuvinėjimai akmenėliais, karoliukais, ryškiaspalviais siūlais. Etnostiliaus palaidinės - taiklus pasirinkimas laisvalaikiui ir atostogoms. Prie jų idealiai tiks plokščiapadžiai gladiatorių stiliaus sandalai ir madingos verstos odos rankinės ar krepšiai.

Palaidinės: "JANIS", "KEYSHA" (2,3), membershop.lt

Palaidinės: "ALMATRICHI", "SOLO CAPRI" (2,3), membershop.lt

DAUGIAU MADINGŲ DRABUŽIŲ IR AKSESUARŲ RASI ATSINAUJINUSIOJE EL. PARDUOTUVĖJE MEMBERSHOP.LT

Užsakymo nr.: PT_71311942

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis