Vasaros kelnių tendencijos ir stilingi pasiūlymai, prie ko jas mūvėti

Šių metų vasarą dizainerių simpatija tapo plačių siluetų kelnės. Plačios lengvo ir plazdančio audinio kelnės - stilingas bei patogus pasirinkimas karštoms dienoms, poilsiui pajūry ar vasaros vakarėliams.

PLATĖJANČIOS

Platėjančios ir ilgos 7-ajam dešimtmečiui būdingos (flare) kelnės vėl ant bangos. Mūvėk jas su pilnapadėmis platformomis ir tavo kojos akimirksniu atrodys ilgesnės, dailesnės. Miesto madistės prie tokių kelnių derina kitą sezono hitą - klasikinius vyriško tipo marškinius. O vakarėliams tiksiantis variantas - klasikinio švarko ir platėjančių kelnių ansamblis.

Vida Press nuotr.

Kelnės: "CARLA PURO LINO" (1,2), "GOLDIE LONDON", membershop.lt

Basutės "PIE LIBRE", membershop.lt

YPAČ PLAČIOS

Kita sezono kelnių tendencija - ypatingai plačios palazzo tipo kelnės. Dažniausiai jos siuvamos iš lengvo audinio, pavyzdžiui, šilko ar satino. Vėjo perpučiamos kelnės bus idealus pasirinkimas karštomis dienomis, tokios leis kūnui kvėpuoti ir nevaržys judesių. Palazzo kelnės tiks tiek prie madingų platformų, tiek prie plokščiapadžių sandalų.

Vida Press nuotr.

Kelnės: "KEYSHA", "CARLA PURO LINO" (2,3), membershop.lt

Basutės: "MTNG", "CALVIN KLEIN", membershop.lt

AUKŠTAS LIEMUO

2016 m. vėl išpopuliarėjo kelnės aukštintu liemeniu. Šios padės sukurti moteriškesnės figūros efektą, pabrėš taliją ir ilgins kojas. Madingos ne tik plačios, bet ir siauros kelnės aukštu liemeniu. Prie maksi ilgio plačių avėk platformas, o prie siaurų - klasikinius aukštakulnius, sportinius batelius arba plokščiapades balerinas (sezono madingiausios smailu priekiu).

Vida Press nuotr.

Kelnės: "GOLDIE LONDON", "CARLA PURO LINO" (2,3), membershop.lt

Kelnės "GOLDIE LONDON", membershop.lt

Bateliai: "MTNG", "CALVIN KLEIN", "GINO ROSSI", membershop.lt

SUTRAUKIAMAS LIEMUO

Vasaros naujiena - kelnės ties liemeniu dirželiu sutraukiamos it krepšiai. Šios, kaip ir aukštinto liemens, išryškina taliją, maskuoja apvalesnes šlaunis, labiausiai tinka laisvalaikiui. Vienas madingesnių šią vasarą yra trumpintas tokio tipo kelnių siluetas. Prie jų siūloma avėti aukštakulnius, kad kojos neatrodytų trumpesnės nei yra iš tiesų.

Vida Press nuotr.

Kelnės: "GOLDIE LONDON", "CARLA PURO LINO", membershop.lt

Bateliai: "V 1969", "SAM EDELMAN", "BULLBOXER", membershop.lt

DAUGIAU MADINGŲ DRABUŽIŲ IR AKSESUARŲ RASI ATSINAUJINUSIOJE EL. PARDUOTUVĖJE MEMBERSHOP.LT

Užsakymo nr.: PT_71316316

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis