Madingos ir greitos vasaros švenčių šukuosenos

Keliauji į vakarėlį ar šventę, tačiau neturi daug laiko pasiruošimui? Štai madingos, greitai suformuojamos ir daugeliui tinkančios šukuosenos.

GARBANOS

Jei esi garbanė - tau pasisekė, tereikia pakedenti garbanas, užfiksuoti jas laku ir pirmyn! Tačiau, jei turi tiesius ar vos banguotus plaukus, teks šiek tiek padirbėti. Vasarą ypač madingos išraiškingos garbanos, suteikiančios įvaizdžiui žaismingumo. Jei nori gundančio įvaizdžio, formuok ne raitytas garbanas, o neįpareigojančias paplūdimio stiliaus bangas. Prie banguotų plaukų idealiai atrodys subtilus dūminis akių makiažas.

AP, Reuters/Scanpix, Vida Press nuotr.


Lakas garbanotiems plaukams "BABARIA", lanksčios fiksacijos plaukų lakas "FARCOM PROFESSIONAL", putos plaukų formavimui "FARCOM PROFESSIONAL", membershop.lt

PLAUKŲ PUOŠMENOS

Tai lengviausias būdas sukurti šventei tinkamą šukuoseną. Galvos aksesuarai žėrintys metalinėmis detalėmis, inkrustuoti akmenėliais ar kristalais tiks tiek prie palaidų banguotų arba tiesių plaukų, tiek prie sušukuotų glotniai ar pintų. Jei nerandi gražios plaukų segės, improvizuok - tvirtink žėrintį kaklo papuošalą tarsi žėrinčią galvos juostelę. Taip pat žvilgančius plaukų aksesuarus drąsiai keisk dirbtiniais gėlių žiedais arba margaspalvėmis skarelėmis.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kaklo papuošalai "FURLA", membershop.lt

Vida Press, Reuters/Scanpix nuotr.

Skarelės: "FIORI DI SETA", "FURLA", membershop.lt

GLOTNŪS IR TIESŪS

Idealiai ištiesinti plaukai kuria prabangos įspūdį, atrodo moteriškai ir viliokiškai. Būtent tokius dažnai renkasi natūraliai banguotų plaukų savininkės, kai nori šventės metu atrodyti visiškai kitaip. Nepamiršk, kad ištiesintus plaukus (ypač kai šie linkę banguotis) reikėtų sutvirtinti specialiomis priemonėmis, taip pat vengti buvimo drėgname ore. Kad plaukai atrodytų fantastiškai, prieš artėjančią šventę kurį laiką juos ypatingai palepink: naudok intensyviai drėkinančias kaukes, žvilgesio suteikiančius kondicionierius ar balzamus, būtinai galiukus drėkink galiukus puoselėjančiu aliejumi.

AP, Reuters/Scanpix nuotr.

AP, Reuters/Scanpix, Vida Press nuotr.

Arganų aliejus plaukams "FARCOM PROFESSIONAL", tiesinančios putos "POSTQUAM", kaukė su kokosų aliejumi "BABARIA", membershop.lt

PYNIMAI PRIEKYJE

Pynimai - populiari vasariškų šukuosenų versija, tinkama ir kasdienai, ir šventėms. Tačiau įmantrios kasos atima daug laiko, o štai kelios subtilios ir mažutės - greita, bet žavu. Jei itin taupai laiką, kaseles ne pink, bet tiesiog suvyk. Kad būtų dar puošniau, jas tvirtink žėrinčiomis segėmis.

Vida Press nuotr.

Alavijų serumas plaukų galiukams "BABARIA", plaukų lakas "POSTQUAM", kaukė su alyvuogių aliejumi "BABARIA", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_71402718

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis