Mados gudrybės: nieko nekainuoja, bet kaipmat atrodai stilingiau

Kad būti stilingai yra brangu - mitas, vienintelė investicija - tavo kūrybingumas. Drąsiai imkis originalių idėjų, antram gyvenimui prikelk senus drabužius, o jei norisi naujų, akylai stebėk išpardavimus. Štai keli būdai, kaip be išlaidų patobulinti savo įvaizdį.

1. SEZONO DERINYS

Kas galėjo pagalvoti, kad mada šįmet semsis įkvėpimo iš 90-ųjų? Grįžo ne tik grunge stilius, tinklinės pėdkelnės, grubi avalynė, ant galvos rišamos bandana skarelės, bet ir vienas geidžiamiausių šio sezono derinių - suknelė ir balti sportiniai marškinėliai.

Vida Press nuotr.

Jei spintoje turi vasariškų suknučių ir sportinių marškinėlių, nedvejodama šiuos drabužius vilkėk kartu. Madingiausias ansamblis - balti marškinėliai ir šilkinė naktinukų tipo suknelė, tačiau nesibaimink eksperimentų, prie marškinėlių derink džinsines, pečius apnuoginančias ar trikotažines sukneles.

Vida Press nuotr.

Marškinėliai: "ADIDAS", "GIORGIO DI MARE", "HECTOR ET LOLA", "MY MANIFESTO", membershop.lt

Suknelės: "DU JOUR PARIS", "TRUE LOVE", "SIX AMES" (3,4), membershop.lt

2. GRIEBK ŽIRKLES!

Atsidaryk spintą ir peržvelk, kokių džinsinių drabužių turi. Drąsiai juos atnaujink pasiėmusi žirkles. Šios vasaros hitai yra trumpinti džinsai ir kiti denimo drabužiai neapdorotais (tarsi nuplėštais) kraštais.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Pabodusių džinsų klešnes patrumpink, o ties nukirpimu džinso plaušelius išpašyk, kad šie atrodytų kiek nudriskę. Tą patį gali padaryti ir su džinsinių sijonų, šortų ar suknelių apačios kraštais, denimo švarkelių rankovėmis. Taip patobulink ir naujai įsigytus džinsinius drabužius - būsi originali, madinga ir kitos tokios gatvėje greičiausiai nesutiksi.

Suknelė "ETNIK ESINTILER", membershop.lt

Džinsai "DIESEL", sijonas "MY MANIFESTO", džinsai "RINASCIMENTO", "DIESEL", membershop.lt

3. DERINK KONTRASTINGAS TENDENCIJAS

Šįmet tendencijų tiek daug, kad būtų sunku jas visas ir suskaičiuoti. Atsirink tau labiausiai patinkančias, bet kontrastingas. Gretindama skirtingus stilius susikursi neįprastų ir šiuolaikiškų įvaizdžių. Vienas labiausiai madisčių pamėgtų ansamblių - elegantiškos arba moteriškos maksi ilgio suknelės bei rokerių stiliaus striukės arba sportiškieji bomberiai (beisbolininkų stiliaus švarkai).

Vida Press nuotr.

Švarkai: "MANGOTTI" (1,2), "MODA PRYM", membershop.lt

Suknelės: "BLACK&WHITE", "ETNIK ESINTILER", "IRONI", "RINASCIMENTO", membershop.lt

4. AKSESUARUS GAMINKIS PATI

Madingiausia vasaros puošmena - prie pat kaklo prigludusios juostelės. Tokią be vargo pasigaminsi pati. Tai gali būti tiesiog paprastas kaspinas, odinė virvelė arba kelis kartus perlenkta šilkinė skarelė. Būtent skarelės yra vienas universaliausių aksesuarų, šį sezoną jas ne tik vyniok aplink kaklą, bet ir riškis ant galvos - kaip plaukus dengiančias skepetaites arba kaip juostas.

Vida Press nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.
Skarelės "FIORI DI SETA", membershop.lt

5. APSUK MARŠKINIUS

Pamiršk drabužių vilkėjimo taisykles ir kurk savas. Vienas sezono must have pirkinių yra klasikiniai marškiniai ir marškinių tipo suknelės. Atidėk šalin įprastus variantus ir marškinius vilkis kita puse - užsegimu į nugarą.

Vida Press nuotr.

Taip sukursi modernią palaidinę arba suknelę. Jei diena šilta, nugaroje marškinių gali net nesegti, tiesiog surišk jų galus. Kita puse gali vilkėti ir susegamus kardiganus arba palaidines. Svarbiausia žaisti stilistiniais sprendimais ir į aprangą nežiūrėti per rimtai - ji turi tave džiuginti!

Marškiniai: "EMINENCE GRISE", "LADY M", "YULIYA BABICH", membershop.lt

Marškiniai: "SAINT TROPEZ", "GIORGIO DI MARE", "CREAM", membershop.lt

SEZONO TENDENCIJŲ, NAUJŲ KOLEKCIJŲ IR IŠPARDAVIMŲ IEŠKOK STILIAUS KLUBE MEMBERSHOP.LT

Užsakymo nr.: PT_71596610

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis