RUDENS HITAI: madingiausi rankinių modeliai

Įpūsk į drabužinę naujų mados vėjų - įsigyk stilingą rankinę, kuri ištikimai tave lydės į darbus, paskaitas ar naktines šėliones.

EGZOTIŠKA ODA

Ši tendencija apima ne tik populiarią gyvačių ar krokodilų odą, bet ir kailį. Madingos tiek vienspalvės, tiek margesnės, taip pat iš skirtingų odų bei kailių sudurtos rankinės. Egzotiška oda kaipmat aprangai suteiks prabangos, tačiau drabužiai turėtų būti elegantiški arba minimalistiniai. Derindama akis badantį glamūrą ir egzotišką odą, gali atrodyti vulgariai.

newmood.lt

METALAS

Metalizuoti paviršiai grįžta jau ketvirtą sezoną, ypač ši tendencija suaktyvėja artėjant žiemos šventėms. Žvilgi delninukė dailiai papuoš vakaro aprangą, o masyvi metallic efekto rankinė dienos įvaizdžiui suteiks modernumo. Drąsiai derink rokerių stiliaus detales ir metalizuotus aksesuarus.

newmood.lt

EKSTRAVAGANCIJA

Šįmet madingos ir išprotėjusios rankinės, bene daugiausia dėmesio dizaineriai skiria plačioms, dekoratyvioms rankenoms. Ne mažiau įdomiai atrodo ir rankinės, siuvinėtos akmenėliais, puoštos kniedėmis, spalvingomis detalėmis ar kailio pakabukais. Jei norisi subtilesnio, bet ryškesnio aksesuaro, rinkis iš kelių skirtingos spalvos odų sudurtą rankinę.

newmood.lt

MINI

Na o naktinėtojoms ir mėgstančioms laisvalaikiu užsimesti kabinamą rankinę mada siūlo mažučius plokščius rankinukus. Svarbi detalė - jie turi būti ne pabodusios juodos, neutralių ar rudų atspalvių, bet ryškiaspalviai. Tokie rankinukai kaipmat pagyvins rudenišką aprangą ir privers nusišypsoti.

newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_72715580

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis