Madingiausias rudens sijonas ir 5 stilingi deriniai

Nors ruduo yra šaltasis metų laikas, madistės pamiršti trumpų sijonėlių neketina. Šio sezono topas - tiesus mini sijonas aukštintu liemeniu. Tokį segėti siūloma ir prie elegantiškų, ir prie sportinio stiliaus drabužių.

Štai 5 dažniausiai mados sostinėse matomi aprangos deriniai, kurių pagrindinė detalė - madingasis mini. Beje, kad ir ką derintum, viršutinį drabužį reikėtų sukišti už sijonėlio juosmens. Taip pabrėši taliją, sukursi ilgesnių kojų įspūdį.

MINI ir MEGZTINIS AUKŠTU KAKLU

Jau greičiausiai žinai, kad rudenį megztiniai aukštu kaklu (golfai) yra be galo madingi. Jei sijono ir megztinio spalvos sutaps, įvaizdis atrodys solidžiau. O jei vienas drabužių bus margintas ar ryškus, apranga bus jaunatviškesnė ir žaismingesnė.

Vida Press nuotr.

HOUSE OF HOLLAND, newmood.lt

MINI ir RAŠTAI

Čia kalbame ne apie klasikinius raštus (dryžius, langelius ir t.t.), bet apie intensyvius, supermadingus ir drąsius. Ką turėtum atsiminti šį sezoną? Rudens raštų hituose vyrauja psichodeliniai, ševronas, gyvūnų kailius menantys marginimai ir spalvingi koliažai. Jei viršutinis drabužis itin ryškus, sijonėlį rinkis kiek subtilesnį. Žinoma, jei raštus derini meistriškai, margučio efekto gali nesibaiminti.

Vida Press nuotr.

HOUSE OF HOLLAND, newmood.lt

MINI ir ROMANTIŠKA PALAIDINĖ

Jei reikėtų išrinkti madingiausią šio derinio variantą, mados žinovė nedvejodama derintų odinį rokerių stiliaus sijoną ir romantišką nėriniais dabintą palaidinę. Atsimink - kontrasto principu derinami drabužiai dažniausiai kuria efektingesnį įvaizdį nei to paties stiliaus ansambliai.

Vida Press nuotr.

HOUSE OF HOLLAND, newmood.lt

MINI ir TRIKOTAŽINIAI MARŠKINĖLIAI

Trumpas sijonėlis ir patogūs trikotažo marškinėliai ( T-shirt) yra klasikinis laisvalaikio stiliaus derinys. Prie tokio komplekto derink stilingą beisbolininkų švarkelį ar odinę rokerių stiliaus striukę, sportinius batelius. Nori neįpareigojančios elegancijos? Tuomet išbandyk šį derinį: mini sijonas, trikotažiniai marškinėliai, klasikinis griežtų linijų švarkas ir oksfordų stiliaus plokščiapadžiai.

Vida Press nuotr.

HOUSE OF HOLLAND, newmood.lt

MINI ir DŽEMPERIS

Bene drąsiausias mini derinio pasirinkimas - platesnis sportinis džemperis. Tačiau net ir tokį drabužį siūloma užkišti už sijono liemens. Madai neabejingos merginos žino, kaip sportinio stiliaus drabužius kilstelėti į kitą lygmenį - ogi prie jų avėti aukštakulnius batelius. Tiks ne tik klasikiniai aukštakulniai, bet ir ilgaauliai virš kelių.

Vida Press nuotr.

HOUSE OF HOLLAND, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_72154026

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis