Paskelbta madingiausia 2017 metų spalva

Spalvų žinovai "Pantone" nesiliauja stebinti. 2016 m. pirmą kartą metų spalva buvo paskelbta ne viena, bet dvi spalvos - dangaus žydra ir kvarco rožinė. Šį kartą priimtas dar vienas netikėtas sprendimas - 2017 m. spalva bus itin kaprizinga.

"Pantone" jau oficialiai pranešė, kad 2017 m. spalva tampa sodo žalia, vadinama greenery. Tai šiltas žalias atspalvis, kuris, kaip teigia "Pantone", pavergia gaivumu, primena gamtos atgimimą - pavasarį, nuteikia naujai pradžiai ir pokyčiams.

URBAN CLASSICS, GIRLS LOVE SHOPPING, SMATI BY SUSINO, STELLA D'ORO, L.CREDI, membershop.lt

Toks spalvinis pasirinkimas gana netikėtas. Sodo žaluma yra ypač intensyvi, gali net varginti. Iki šiol metų spalvomis buvo tituluojamos arba neutralios, arba ryškios, bet lengviau pritaikomos spalvos. Prisijaukinti žalumą greičiausiai nebus labai lengva, tačiau vienas kitas šiltos žalios akcentas gali aprangai suteikti gaivumo, žaismės, originalumo.

Su kuo derinti 2017 m. spalvą patars... gamta, juk būtent ji ir įkvėpė pastebėti vitališkąją žalumą. Įvairūs rudi, rusvi, žali (nuo medžių lapų iki mėtų), taip pat melsvi ir pilkšvi atspalviai taps stilinga sodo žalumos palyda. Jei norisi drąsaus sprendimo, neprašausi derindama žalią su rausvais ir violetiniais tonais.

friday fall vibes 🍃 Link in bio - for more Pantone Universe Products 📷:@huskdesign #pantone

A photo posted by PANTONE (@pantone) on Nov 4, 2016 at 6:02am PDT

FURLA, ELENA ANDREA, membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_73119502

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis