Sukelta krūtinė - neskoninga, 2017 m. vyraus kitokia tendencija

Ar pastebėjai, kad vakarėliuose ar šventėse moterys vis dažniau pasirodo be liemenėlių? Jei manei, kad tai viso labo dėmesio trūkumas, mados pasaulis turi kiek kitokį paaiškinimą - tiesiog 2017 m. įsivyrauja natūralumo tendencija.

Suknelėmis ir korsetais suspaustų krūtinių netrūko nei anksčiau, nei dabar. Vis dėlto šįmet sukeltos krūtinės efektas tampa nebemadingu, prognozuojama, kad 2017 m. pirmenybė bus teikiama natūralumui.

AP, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Garsenybės (ypač vakarėliuose, pristatymuose) vis dar nevengia apatiniu trikotažu krūtinės suspausti taip, kad ši atrodytų akivaizdžiai putlesnė, trauktų žvilgsnius. Tačiau madistės tokio įvaizdžio kratosi, net ir vilkėdamos sukneles giliausiomis iškirptėmis ar atviresne dekoltė jos krūtinės nebesuspaudžia.

SIPA/Scanpix nuotr.

Vida Press, AP/Scanpix nuotr.

Galima sakyti, kad laisvos krūtinės tendenciją praėjusį sezoną išpopuliarino itin madingomis tapusios šilkinės naktinukų tipo suknelės ir palaidinės. Tuomet po lengvučiu šilku segėti liemenėlę buvo tikrų tikriausia stiliaus klaida. Tačiau ir šiųmetėse pavasario / vasaros kolekcijose netrūko natūralaus krūtinės rodymo. Jei drabužio iškirptė itin gili, liemenėlė nesegima, šiuo atveju suspausti krūtinę būtų net neskoninga, vulgaru.

AFP/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Palaidinės: Selected Femme, Vila, newmood.lt

Naują sezoną madinga be liemenėlės vilkėti klasikinį švarką, tokį variantą jau pademonstravo ne viena stilinga garsenybė. Tiesa, po švarku neturėtų būti nei liemenėlės, nei palaidinės ar marškinių. Taip vilkimas kelnių kostiumas atrodo ne tik seksualiau, bet ir moderniau.

AFP/Scanpix nuotr.

Švarkai: Lavish Alice, Tiger of Sweden, Trussardi Jeans, newmood.lt

Jeigu apsivilkusi švarką tiesiai ant nuogo kūno jautiesi nejaukiai, ties krūtine jo atlapus iš vidinės pusės gali susegti žiogeliu, tuomet švarko iškirptė taps ne tokia atvira. Vis dėlto, jei nori atrodyti efektingai, atvirumo nesibaimink. Prieš eidama viešumon būtinai įsitikink, ar pasisukus šonu nesimato daugiau nei reikėtų. Šiandien tokiai problemai spręsti rasi specialių lipdukų, kurie neleidžia drabužiui nusprūsti nuo kūno, tad vakarėlio metu dėl nepageidaujamo atvirumo nereikia sukti galvos.

AFP/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Lavish Alice, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_73817866

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis