2017 m. hitas - keistas, bet itin madingas derinys

Be sezono spalvų, kirpimų ir aksesuarų mados pasaulis pasiūlo ir naujų derinių. Vieni jų jau ne kartą išbandyti, tik primiršti, o kiti - ganėtinai netikėti.

Šių metų pavasario kolekcijose garsūs mados namai (tokie kaip "Dior", "Marni", "Givenchy") ant podiumio išleido manekenes, prie kelnių vilkinčias midi ar ilgesnes sukneles. Negalime sakyti, kad tai visiškai naujas sprendimas, bet anksčiau toks derinys tiesiog nebuvo populiarus, į jį net žiūrėta kreivai. O štai šiandien kelnėmis ir suknelėmis pasipuošusių stilingų merginų netrūksta nei pristatymuose, nei ant raudonojo kilimo.

Vida Press, AFP/Scanpix nuotr.

PO SUKNELE - DŽINSAI

Suknelės ir džinsų derinys pastebimesnis tapo praėjusį pavasarį, o kai kurios tokį variantą išbandė ir prieš metus ar daugiau. Tiesa, pradžioje ant džinsų segėti perregimi sijonai. Šįmet madinga derinti lengvas plazdančias sukneles ir ne slim (itin prigludusius), bet tiesesnius arba boyfriend stiliaus džinsus. Kasdienai prie tokio ansamblio tiks dailūs sportiniai bateliai arba suvarstomi plokščiapadžiai. Vakarėlyje verta rinktis elegantiškus griežtesnius aukštakulnius, tuomet derinys atrodys puošniau, nors ir mūvėsi džinsus.

SIPA, AFP/Scanpix nuotr.

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Feb 18, 2017 at 11:47pm PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Dec 11, 2016 at 2:11pm PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Nov 26, 2016 at 1:42am PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Nov 26, 2016 at 1:56am PST

PLAČIOS KELNĖS? TAIP!

Kokių siluetų kelnės dera prie suknelių? Atsakymas paprastas - įvairiausių, tačiau topinis variantas yra ilgesnė suknelė (kiek žemiau kelių ar iki pusės blauzdų) su skeltukais ir plačios - palazzo - kelnės. Jeigu nori aukštesnės figūros efekto, prie šio derinio avėk aukštakulnius arba platforminę avalynę. Jei sieki patogumo, drąsiai rinkis sportinius batelius, o šiltesniu metu įsispiriamus, vadinamuosius mules (bateliai atviru kulnu).

AFP/Scanpix nuotr.

SUKNELĖS ALTERNATYVOS

Atrodysi stilingai prie kelnių vilkėdama ne tik suknelę, bet ir ilgą megztinį, ilgus marškinius arba liemenę. Sluoksniuodama drabužius pavasarinę kelnių ir suknelės tendenciją gali pritaikyti ir šaltajam metų laikui. Derinys atrodys moderniau, jei vietoje suknelės vilkimas drabužis bus griežtesnių linijų, minimalistinio dizaino.

SIPA, AFP/Scanpix nuotr.

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Nov 15, 2016 at 5:31pm PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Nov 1, 2016 at 11:06am PDT

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Feb 1, 2017 at 8:45am PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Dec 27, 2016 at 10:39am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis