BUS NETIKĖTA: išsirink spalvą ir sužinok, ką ji išduoda apie tave

Spalvos yra tarsi kodai, galintys išduoti mūsų asmenybei būdingus bruožus. Ilgai negalvojusi atsakyk sau - kokia spalva tau labiausiai patinka ir sužinok, ką ji apie tave atskleidžia.

Balta

Mėgstančios šią spalvą stengiasi išlaikyti jaunatviškumą, kuo ilgiau išsaugoti puikią išvaizdą. Dažnai vilkinčios baltus drabužius siekia tobulumo net ir suvokdamos, kad šiam ribų nėra. Baltos spalvos mylėtojos kiek naivios, o jų siekiai – utopiški. Tačiau joms yra paprasčiau priimti sprendimus, viską pradėti nuo naujo švaraus lapo.

Paltas Bellfield, kombinezonas Lavish Alice, suknelė Pinko, newmood.lt

Juoda

Juodosios mergaitės mėgsta kontroliuoti ir turėti valdžią savo rankose. Kadangi jos dažniausiai jaučiasi emociškai nesaugios, galimybė kontroliuoti situaciją sukuria stabilumą, moterys jaučiasi mažiau pažeidžiamos. Juodos spalvos gerbėjos yra itin orios, paslaptingos, taip pat santūrios ir nelinkusios viešinti asmeninių išgyvenimų.

Suknelė Toy G, paltas Little White Lies, kelnės Vila, newmood.lt

Pilka

Pilka simbolizuoja keturių charakterio savybių samplaiką: santūrumo, patikimumo, konservatyvumo bei šaltakraujiškumo. Pilkos spalvos mylėtojos – gali būti puikios verslininkės, tačiau teks išmokti paprasčiau reaguoti į gyvenimo pakilimus ir nuosmukius. Jei pilka – tavo mėgstamiausia, tuomet stengiesi išvengti konfliktų, o jiems įsiplieskus išlieki taktiška, ieškai kompromisų, mėgini problemas išspręsti taikiai.

Kelnės YAS, paltas MAX&Co, suknelė Molly Bracken, newmood.lt

Mėlyna

Vidinės harmonijos ir tiesos paieškų simbolis. Merginos, kurios savo simpatijas atiduoda šiai spalvai, yra jautrios, mokančios užjausti, rūpestingos bei linkusios gyventi pagal savo įsitikinimus. Maža tikimybė, jog kažkam pavyks pakeisti jų požiūrį į gyvenimą, susikurtas taisykles – mėlynos spalvos gerbėjas šioje sferoje perkalbėti, įtikinti labai sudėtinga.

Suknelė Pinko, kombinezonas Lavish Alice, švarkas Hilfiger Denim, newmood.lt

Ruda

Jei tavo aplinkoje gausu rudų atspalvių daiktų, o spintoje – rudų drabužių, sieki jaustis saugiai, todėl bendrauji tik su tais žmonėmis, kuriais iš tiesų pasitiki. Šeimos ir draugų palaikymas tau itin svarbus kiekvienoje situacijoje, tai palengvina kiekvieną naštą. Seki kuo paprastesnio gyvenimo, todėl iššūkiai, netradiciniai sprendimai ir eksperimentai, greičiausiai ne tau. Ruda spalva taip pat simbolizuoja ištvermę ir kantrybę, užsispyrimą (netgi per didelį), sąžiningumą.

Kailiniai Armani Jeans, paltas ir lietpaltis Jovonna London, newmood.lt

Oranžinė

Oranžinės spalvos gerbėjoms sekasi lengvai bendrauti, jos prisitaiko bet kokioje aplinkoje, jaučia poreikį nuolatos suktis tarp žmonių ir, žinoma, mėgsta būti dėmesio centre. Nesugebėjimas pritapti kompanijoje oranžinės mylėtojoms būtų itin didelis smūgis. Paprastai šios spalvos fanės geraširdės, nors ir yra linkusios smarkiai dramatizuoti kiekvieną situaciją. Beje, prabangi aplinka joms visai nesvetima, netgi būtina.

Švarkas Tiger of Sweden, suknelės Lavish Alice ir House of Holland, newmood.lt

Geltona

Logika – ryškiausia geltonos spalvos mylėtojų savybė. Kiekviena situacija turi būti sumodeliuojama remiantis logika. Saviraiška geltonos spalvos gerbėjoms yra taip pat labai svarbu. Todėl kūrybiškumas šioms moterims nėra svetimas: kadangi turi itin lakią vaizduotę, visuomet gali pasidalinti originaliomis idėjomis. Geltoną spalvą mėgstančios merginos yra intelektualios, tačiau dažnai vengia atsakomybės.

Palaidinė B.Young, megztinis Jovonna London, sijonas Emme Marella, newmood.lt

Žalia

Mylėti ir būti mylimai – tai svarbiausia toms, kurios žalią vadina mėgstamiausia spalva. Joms taip pat labai svarbu išlaikyti harmoniją ir pusiausvyrą, neprarasti vilties. Žalios spalvos mylėtojos – švelnios ir nuoširdžios, rafinuotos ir kuklios būtybės, dėl geros širdies dažnai išnaudojamos aplinkinių. Tačiau pagarbą užsitarnauti joms tikrai nesudėtinga.

Suknelės Marella ir Jovonna London, paltas SET, newmood.lt

Violetinė

Puiki emocinė, dvasinė būsena – stabilaus gyvenimo pagrindas. Į šiuos dalykus mėgstančios violetinę spalvą susitelkia labiausiai. Jos gana jautrios ir meniškos asmenybės. Vis dėlto dominuoja ir visiškai priešingos charakterio savybės: šmaikštumas, temperamentas, tolerancija, didelis noras išsiskirti iš minios.

Suknelė (1) ir kombinezonas Lavish Alice suknelė House of Holland, newmood.lt

Rožinė

Jei rožinė – tavo mėgstamiausia, tuomet pati myli ir nori būti mylima besąlygiškai. Rožinės spalvos gerbėjos yra puikios motinos, tačiau intymioje erdvėje joms dažnai pritrūksta aistros. Nusivilti nereikėtų, nes nėra padėties be išeities: šios moterys itin šarmingos, svarbiausia nepamiršti savo žavesiu naudotis!

Suknelės Pinko, Little Mistress, kombinezonas Lavish Alice, newmood.lt

Raudona

Ši spalva būdinga toms, kurios drąsiai reiškia emocijas, yra energingos ir atsparios kritikai (nors kartais neigiamus žodžius gali priimti pernelyg skaudžiai). Neretai merginos, kurioms patinka rengtis raudonai, santykiuose yra valdingesnės už mylimąjį, net ir nejučiomis pačios imasi vadovavimo. Nors raudonąsias mergaites būtų galima vadinti degtukais, mylimojo glėbyje jos gali tapti labai švelnios, moteriškos ir subtilios.

Striukė Colmar, suknelės Marc O'Polo ir Pinko, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_73895060

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis