Su šiais bateliais grybelis garantuotas

Greičiausiai instagrame jau ne kartą matei originaliai atrodančius plastikinius aukštakulnius. Bet ar kada susimąstei apie tokios avalynės komfortą ir keliamas rizikas?

Perregimi plastiko bateliai išpopuliarėjo žaibiškai - vos per porą mėnesių. Pirmoji tokius pademonstravo Kim Kardashian. Nenuostabu, juk šiuos aulinukus sukūrė jos sutuoktinis Kanye Westas. Taigi gražuolė soc. tinklų karalienė, galima sakyti, tiesiog reklamavo mylimojo kūrybą.

Vėliau plastikinę avalynę ėmė demonstruoti ir kitos Kardashian seserys, o ypač jie patiko jaunėlei Kylie Jenner. Kylie naujieji bateliai taip sužavėjo, kad ji kartu su seserimi Kendall šį dizainą nukopijavo ir pateikė kaip savo naujos kolekcijos kolekcijos dalį. Dabar prekių ženklas "Kendal + Kylie" siūlo aukštakulnius, kurių dizainas kone identiškas sugalvotam Kanye Westo.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Nov 26, 2016 at 3:26pm PST

Trumpi plastikiniai aulinukai instagrame ėmė šmėžuoti vis dažniau ir dažniau, madistės viena po kitos puikavosi tokiais bateliais. Tačiau ar plastiko avalynė patogi, niekas nekomentavo. Tik įsibėgėjus šiai tendencijai atsirado kelios drąsuolės, kurios iškoneveikė plastikinius aulinukus. Pasak vienos merginos, tai didžiausia nesamonė, kokią teko išbandyti. Nuoga koja avimi bateliai greitai priprakaituoja, pėda prededa slidinėti, o aukštakulniai tampa siaubingai nestabilūs. Ką jau kalbėti apie pėdos patinimą, juk plastikas neleidžia vėdintis ir įkalina kojas tarsi pirtyje.

A post shared by MARTA CARRIEDO (@martacarriedo) on Sep 19, 2016 at 7:32am PDT

A post shared by chiréva Hn (@chireva_hn) on Jan 17, 2017 at 11:06am PST

Didelė tikimybė, kad avėdama uždarus plastikinius batelius ne tik išsisuksi koją, bet ir pasigausi pėdų grybelį. O tai viena bjauriausių infekcijų, galinti baigtis labai nemaloniai. Grybelio gydymas yra ilgas ir varginantis, greičiausiai atšilus orams tektų pėdas slėpti nuo aplinkinių. Todėl prieš vaikydamasi tendencijas gerai pagalvok, ar tikrai verta rizikuoti sveikata dėl madingo daiktelio, kuris kitą sezoną jau bus pamirštas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis