Kokie drabužių raštai vyraus šį sezoną?

Laikas nuobodžius drabužius pakuoti į dėžes ir spintą užpildyti naujais - spalvingai ir raštuotais. Pristatome 6 madingiausius pavasario raštus, kurie atnaujins tavo įvaizdį akimirksniu.

1. GĖLĖS

Su bundančia gamta grėžta ir gėlėti audiniai. 2017 m. pavasarį ir vasarą vyraus smulkiažiedis marginimas, ypač madingos mažučiais gėlių rašteliais margintos suknelės.

Viena tendencijų - derinimas ir gėlėtų drabužių, ir gėlėtų aksesuarų. Pavyzdžiui, gėlėmis margintos kelnės, palaidinė ir rankinė arba suknelė ir lietpaltis. Vis dėlto ši tendencija kiek rizikinga. Jei vilkėsi to paties gėlių rašto drabužius, gali atrodyti it didelė marga dėme. Saugesnis variantas - rinktis drabužius, kurių vienas margintas smulkiais žiedais, kitas stambiais arba vienas intensyviau, o kitas tik puoštas vienu žiedu ar kukliu siuvinėjimu.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix, Vida Press nuotr.

Suknelės PEPE JEANS ir PINKO, kelnės ir palaidinė MARELLA, newmood.lt

2. DRYŽIAI

Būtų sunku prisiminti šiltąjį sezoną, kai dryžiai liko mados nuošaly. Šįmet jie toliau karaliauja populiariausių pavasario raštų gretose. Iš madingųjų išskiriami 3 dryžių tipai. Pirmieji - vaivoryšktiniai, tai žaismingi dryžiai, kurių spalvos ryškios ir skirtingos, taip pat gali skirtis ir dryžių storiai. Antrasis tipas - plonytės tankios arba retos linijos, toks dryžuotumas būdingas kostiumams ir marškiniams. Na ir trečiasis - jau klasika tapęs dvispalvis marinistinio stiliaus dryžuotumas.

SIPA/Scanpix nuotr.

Vida Press, AFP/Scanpix nuotr.

Kelnės MARELLA SPORT, suknelės VERO MODA ir LITTLE WHITE LIES, kostiumas LAVISH ALICE, newmood.lt

3. GINGHAMAS

Languotas ginghamo audinys itin išpopuliarėjo 2015 m. pavasarį. Šį sezoną jis vėl atgimsta suknelėse, marškiniuose ar net aksesuarų detalėse. Ginghamo drabužiai įvaizdžiui suteikia nerūpestingumo, gaivos - tai idealus marginimas laisvalaikio aprangai šiltuoju metų laiku. Madingiausias derinys? Medvilninė Ginghamo suknelė ir šviesūs sportiniai bateliai.

Vida Press nuotr.

SIPA, AFP/Scanpix nuotr.

Drabužiai MARELLA SPORT ir MARELLA, newmood.lt

4. KAMUFLIAŽAS

Viena madingiausių pavasario spalvų - chaki. Kartu su ja tendencijose pasirodo ir kamufliažo raštas. Prieš keletą metų kamufliažas jau buvo topuose, bet tuomet dominavo ne tradicinis - žalsvų ir rusvų atspalvių, o ryškiaspalvis. Šiandien madingas klasikinis kamufliažas (chaki, žalsvas, rusvas, smėlinis, pilkšvas), ypač iš tokio audinio siūtos kelnės, marškiniai ir striukės.

Vida Press nuotr.

SIPA/Scanpix, Vida Press nuotr.

Striukė, sijonas ir kelnės JENNYFER, suknelė CHEAP MONDAY, newmood.lt

5. OPTINĖS ILIUZIJOS

Viena linksmiausių ir drąsiausių tendencijų - optiniai raštai. Tai juodai balti arba spalvoti marginimai, kurių pasikartojančios figūros ir linijos tarsi verčia audinį atgyti. Intensyvūs raštai akyse mirguliuoja, puikiai pagyvina vienspalvius drabužius. Šį pavasarį ieškok ne tik raibuliuojančiais raštais margintų drabužių, bet ir aksesuarų, pavyzdžiui, žaismingos rankinės arba skarelės.

AP/Scanpix nuotr.

AFP, AP/Scanpix nuotr.

Kelnės PINKO, suknelė MARELLA, kelnės BENCH, švarkelis ir sijonas NOISY MAY, newmood.lt

6. RETRO

Pavasario ir vasaros naujovė - retro atgimimas. Tai 8-ajam dešimtmečiui būdingi raštai: smulkios ir gausios gėlytės, taip pat dideli ryškiaspalviai gėlių žiedai, ant audinio išdėlioti tarsi blynai, spalvingos pasikartojančios geometrinės figūros, kontrastingų spalvų dryželiai, ševronas ir t.t. Kur ieškoti įkvėpimo? Perkratyk močiutės jaunystės ir mamos vaikystės nuotraukas, jose tikrai pamatysi 70's būdingų raštų.

SIPA/Scanpix nuotr.

AP, AFP/Scanpix nuotr.

Suknelė HOUSE OF HOLLAND, palaidinė MAX&CO, paltas PEPE JEANS, kelnės SISTER JANE, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_74172392

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis