Niekada neatspėsi, kiek kainuoja šie užpakaliuką apnuoginantys džinsai

Mados namai "Vetements" garsėja itin originaliais drabužiais, kurie neretai atrodo gana beprotiškai. Jų idėjos daugeliui keistos ir nepraktiškos: liemenį siekiantys batų aulai, žemę šluojančios drabužių rankovės ir diržai arba... užpakaliuką apnuoginantys džinsai.

"Vetements" bendradarbiaudami su garsiu prekių ženklu "Levis" sukūrė kapsulinę kolekciją, kurios žvaigžde tapo užtrauktukiniai džinsai. Šiuose džinsuose įsiūti užtrauktukai atsisega visu ilgiu ne tik priekyje, bet ir ties užpakaliuku. Tad jei norisi parodyti sėdmenis - jokių problemų, tereikia timptelėti užtrauktuką žemyn.

Keistuoliški vintažinio stiliaus džinsai kaipmat patraukė stileivų dėmesį, visgi įkandami jie mažai kam. Užtrauktukiniai "Vetements X Levis" džinsai kainuoja 1450 eurų, rinktis galima arba mėlynus, arba juodus. Tačiau 1000 perkopianti kaina neprilygsta kitam "Vetements" gaminiui ir jo paklausai. Su prekių ženklu "Schott" sukurtos odinės lygiai tokius pačius užtrauktukus turinčios kelnės kainuoja 2190 eurų. Ir... jos interneto parduotuvėse jau išparduotos.

Mytheresa.com nuotr.

Mytheresa.com nuotr.

Mytheresa.com nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis