100 % šie stilingi bateliai - populiariausi tarp garsenybių

Iki Kanų kino festivalio pabaigos dar liko 4 dienos, tačiau jau išryškėjo pagrindinės ant raudonojo kilimo matytos tendencijos. Šįmet garsenybės pademonstravo kaip niekada daug perregimų suknelių, dauguma prie vakarinių apdarų derino ne uždarus aukštakulnius, bet elegantiškas basutes.

Pagal Kanų kino festivalio aprangos kodą raudonuoju kilimu gali žengti tik aukštakulnę avalynę avinčios viešnios. Prieš keletą metų ši taisyklė kaip reikiant papiktino ne vieną žvaigždę. Prasidėjo net savotiškas maištas, kai manekenės ir aktorės viena po kitos garsiaisiais Kanų festivalio laiptais žengė avėdamos plokščiapadžius.

Praėjus metams kitiems, žvaigždžių pasipiktinimas atslūgo ir dabar vėl visos avi ne patogias baletinukes, bet svaiginančius aukštakulnius. Šįmet pirmą populiariausių Kanų batelių vietą užima elegantiškos aukštakulnės basutės, tvirtinamos aplink čiurną grakščiais dirželiais.

Vida Press nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Aukštakulniai: LAVISH ALICE, LOVE MOSCHINO, TAMARIS (3,4), brandsales.lt

Ypač daug buvo blizgių metallic efekto basučių, nuo žėrinčių auksu iki sidabru. Tokie bateliai atrodė itin puošniai, juos garsenybės derino ir prie kuklesnių, ir prie nuo-iki blizgančių suknelių.

SIPA/Scanpix nuotr.

Aukštakulniai: SACHA LONDON, MISS KG, TED BAKER (3,4), brandsales.lt

Kita kryptis - minimalistinės aukštakulnės basutės. Vienspalvės, dažniausiai kūno arba juodos spalvos su dviem dailiais dirželiais.

SIPA/Scanpix nuotr.

Vienas aukštakulnių modelis sulaukė ypatingo viešnių susidomėjimo. Daugybė įžymybių ne tik ant raudonojo kilimo, bet ir papildomuose Kanų kino festivalio vakarėliuose rinkosi dizainerio Giuseppe Zanotti kurtus aukštakulnius. Jie išsiskiria ypač aukšta pakulne ir tvirtinimu 3 dirželiais. Jau kurį laiką būtent šie bateliai yra vienas dažniausiai matomų aksesuarų įvairiose apdovanojimų ceremonijose ir pramogų bei mados renginiuose.

AFP/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Užsakymo nr.: PT_74728600

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis