Kaip stilingai mūvėti tampres ir kokių klaidų nedaryti

Tamprės - drabužis, kurį šiandien renkamės ne tik treniruotėms, bet ir laisvalaikiui kaip paprastas kelnes. Visgi ne visos tamprės tinka kasdienai ir ne visuomet atrodo stilingai. Kad nepasiklystum tamprių žabangose, turim tau kelis patarimus.

Mieste galima dažnai pastebėti merginas, mūvinčias juodas trikotažines tampres, neretai persišviečiančias ir išryškinančias tai, ką verčiau būtų paslėpti. Būtent tokioms tamprėms (siūtoms iš nekokybiško plono trikotažo) reikėtų tarti griežtą NE. Geriausiu atveju jos gali tikti po suknele, bet kaip kelnės - niekuomet. Atsimink - išsitampiusios, nusitrynusios trikotažinės tamprės yra viena didžiausių stiliaus klaidų.

Vida Press nuotr.

Prieš rinkdamasi tampres įvertink: ar jos tinka tavo figūrai, ar nedarko proporcijų, ar nesukuria kupranugario pėdos efekto - neišryškina tarpkojo. Jeigu esi apvalesnių formų, dar nereiškia, kad negali mūvėti tamprių, tiesiog reikėtų rasti tokias, kurios šiek tiek formuoja kūno linijas ir sumaniai jas mūvėti. Šį sezoną itin madingas derinys - tamprės ir suknelė. Tai šaunus būdas pridengti rizikingas kūno vietas, bet neskriausti savęs ir atrodyti stilingai.

Vida Press nuotr.

Suknelė MAX&CO; Tamprės NAKED BRUCE; Bateliai CROSBY, newmood.lt

Kadangi šįmet sportinis stilius vis dar ant bangos, neprašausi paprastą dieną apsirengusi nuo-iki sportiškai. Tiesa, kelias detales visgi derink kitokias, pavyzdžiui, minimalistinio ar elegantiško stiliaus. Tai gali būti klasikinė rankinė, aukštakulnės platforminės basutės (tarsi iš 8-ojo dešimtmečio) ir kiti aksesuarai.

Vida Press nuotr.

Lietpaltis TOM TAILOR DENIM; Palaidinė PUMA; Tamprės NAKED BRUCE; Basutės BETSY, newmood.lt

Jei nori jungti sportinio ir kitokio stiliaus drabužius, pasikliauk vienos spalvos taisykle. Rinkis panašių atspalvių aprangą bei aksesuarus, tuomet, nors skirtingų stilių, jie atrodys darniai. Drabužis, kuris greičiausiai visuomet derės prie tamprių ir sportinių marškinėlių, - rokerių stiliaus striukė.

Vida Press nuotr.

Švarkelis BENCH; Aulinukai BRONX; Tamprės PUMA, newmood.lt

Pastaruoju metu itin madingas derinys - tamprės, paprasti trikotažiniai marškinėliai ar klasikiniai marškiniai ir ilgas plazdantis lietpaltis. Tokiu metu, kai saulė tai išlenda, tai pasislepia už debesies, lengvutis lietpaltis labai pravers.

Vida Press nuotr.
Aukštakulniai TOMMY HILFIGER; Marškinėliai ir lietpaltis CHEAP MONDAY; Tamprės NAKED BRUCE, newmood.lt

Kadangi dabar gali rasti pačių įvairiausių tamprių, nuo sportinių, skirtų treniruotėms, madingų raštuotų iki odinių, drąsiai imkis eksperimentų ir išbandyk įvairius derinius. Raštuotomis tamprėmis gali susikurti įdomesnę aprangą. Pabandyk derinti kelis skirtingus raštus, pavyzdžiui, grafiškai margintas tampres ir gėlėtą ar dryžuotą palaidinę, galbūt net pridėk margą kuprinę arba sportinius batelius. Vienas būdų nepasiklysti raštų gausoje - rinktis skirtingas jų proporcijas (pavyzdžiui, smulkutį ir stambesnį) arba derinti panašių spalvų raštus, taip pat žaisti skirtingais grafiniais.

Vida Press nuotr.
Palaidinė MAX&CO; Švarkelis PINKO; Tamprės NAKED BRUCE; Bateliai VAGABOND, newmood.lt

Nuotraukų galerijoje - daugiau idėjų, kaip gali atrodyti stilingai mūvėdama tampres:

Užsakymo nr.: PT_74546676

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis