5 tendencijos, kurios gyvavo vos 5 minutes, o šiandien vadinamos beskonybe

Tokia jau tendencijų dalia - vieną dieną jos topuose, o kitą gali atsidurti stiliaus klaidų sąraše. Štai 5 mados hitai, kurie iš aukštumų nusirito į dugną.

1. Sportiniai platforminiai bateliai

Vienu metu platforminiai sportbačiai žaibiškai išpopuliarėjo, geidžiamiausias buvo dizainerės Isabelos Marant sukurtas modelis, kainavęs apie 500 eurų. Netrukus parduotuves užplūdo dešimt kartų pigesnės kopijos ir topiniais bateliais galėjo pasipuošti kiekviena.

Specialiai atlikėjai Beyonce mados namų "Isabel Marant" sukurti bateliai, Vida Press nuotr.

Vis dėlto šiandien platforminiai sportbačiai jau nurašyti kaip ne tik nemadinga, bet ir prasto skonio avalynė. Avint šiuos batelius kojos atrodo plonesnės, nes jie kaip ir aukštakulniai grakština figūrą. Kai kurios žvaigždės taip pamėgo tokį platforminių sportbačių efektą, kad ėmė juos demonstruoti net sporto salėje. Jei nenori būti išjuokta, verčiau taip nedaryk - į sporto salę einama sportuoti, o ne rodyti kurpaičių.

Tokie sportbačiai jau praeitis, Vida Press nuotr.

2. Šlapios efekto tamprės

Siaurutėlės odinės kelnės šiandien siejamos su garsiaisiais mados namais "Balmain", tokias turi daugybė mados aistruolių, nuo Kim Kardashian, Rosie Huntington-Whiteley, Rihannos iki Kendall Jenner. Tokias mūvėk drąsiai, jos tikrai atrodys stilingai, ypač tiks prie klasikinių marškinių ar neįpareigojančio marškinėlių ir klasikinio švarko derinio.

Šios odinės kelnės atrodo puikiai! Vida Press nuotr.

Visgi įsitvirtinusi odinių kelnių tendencija kadaise atnešė ir keletą variacijų. Viena tokių - tarsi šlapio efekto tamprės, siūtos iš dirbtinės odos arba likros gausaus audinio. Nei tada, nei dabar jos stilingos nebuvo ir nėra. Tokios tamprės suteikia įvaizdžiui pigumo, ypač derinamos prie platforminių arba lakuotos odos aukštakulnių. Galbūt disko vakarėliui jos tiks, tačiau kitu atveju į dienos šviesą šių tamprių geriau netraukti.

Tokios blizgios tamprės - piguva, Vida Press nuotr.

3. Plazdantys asimetriški sijonai ir suknelės

Kalbame apie prastai atrodančias sukneles ir sijonus, kurių priekis yra trumpas, o nugara - ilga. Į šią kategoriją neįtraukiami kitų siluetų asimetriški kirpimai ir standaus, prabangiai atrodančio audinio sijonai bei suknelės.

Nors sijonas priekyje trumpesnis, o nugaroje ilgintas, jis atrodo elegantiškai, Vida Press nuotr.

Tikrai esi ne kartą mačiusi pigiąją asimetriško sijono versiją, nemažai tokių praplazdena sezono metu Palangos gatvėmis. Vienas neskoningiausių variantų - neoninių spalvų asimetriški sijonai ir suknelės.

Ryškiaspalviai plazdantys skudurėliai... Vida Press nuotr.

4. Balerinų tipo bateliai auksinėmis sagtimis

Baletinukės yra klasikiniai bateliai, tinkami tiek kasdienai, tiek šventėms. Visgi kadaise itin madingi buvę plokščiapadžiai bateliai su didelėmis aukso (gali būti ir kito žvilgaus metalo) sagtimis - jau praeitis.

Jei baletinukės puoštos didelėmis metalinėmis sagtimis, laikas jas pamiršti, Vida Press nuotr.

Šiandien madingiausi balerinų tipo bateliai, kurių priekiai yra arba migdolų formos arba smailesni, naujausia tendencija - tarsi kirstiniai (lyg tikrų puantų). Kuklioms sagtelėms tark TAIP, o didelėms auksinėms (ypač, jei bateliai apvalianosiai) - griežtai NE.

Šiandien madingieji balerinų tipo bateliai yra kur kas griežtesnių formų ir originalesnio dizaino, Vida Press nuotr.

5. Peplumas

Rodos, ne taip ir seniai peplumai (taip vadinami prie palaidinės ties liemeniu prisiūti mini sijonėli) buvo karščiausia tendencija. Šiandien jie niekur nedingo, tačiau gerokai pakito. Dabar dailiai atrodo standaus audinio, skulptūriški peplumai.

Štai tokie peplumai atrodo solidžiai, Vida Press nuotr.

Kokių peplumų reikėtų vengti? Jei jie siūti iš laisvai krintančio, tarsi nukarusio audinio, taip pat pigių nėrinių, trikotažo. Prastai gali atrodyti ir neproporcingai per ilgas peplumas.

Šie peplumai atrodo senamadiškai, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis