Dizaineriai atsisako ją rengti: "Toks žmogus darko musų drabužius"

Aktorė Chrissy Metz pripažįsta, kad su antsvoriu jai tenka kovoti nuo gilios vaikystės. Visgi 36 m. garsenybė niekuomet nesitikėjo, kad apkūnesniems žmonėms pramogų pasaulis bus toks negailestingas.

Aktorė ne viename interviu ir pasakojusi apie kovą su kilogramais, kuri tęsiasi iki šiol. Jai yra tekę išgirsti žeminančių replikų gatvėje, sulaukti žeidžiančių žinučių socialiniuose tinkluose, o ką jau kalbėti apie pasimatymų programėles, kuriose daugelis vaikinų nepraleisdavo progos pasišaipyti iš Chrissy išvaizdos. Nors, pasak Ch. Metz, su užgauliojimais ji jau susigyveno, vienas dalykas vis dėlto ją skaudina iki šiol.

AFP/Scanpix nuotr.

Chrissy žinoma ne kiekvienam, tačiau šiandien ji dalyvauja daugybėje kino ir mados apdovanojimų, kitų svarbiausių renginių. Deja, tokie pasirodymai aktorei ir dainininkei yra tikrų tikriausias galvos skausmas, mat garsūs mados namai kategoriškai atsisako ją rengti dėl nemažo antsvorio. Būtent tai, kad žinomi dizaineriai ignoruoja Chrissy agentų prašymus papuošti ją žiniasklaidos dėmesio sulaukiantiems renginiams, itin skaudina moterį.

AP/Scanpix nuotr.

Vis dėlto pastaruoju metu atsiranda drąsuolių, kurie ryžtasi specialiai Chrissy sukurti dailių suknelių ne tik vakarėliams, bet ir raudonojo kilimo renginiams. Vienas aktorės favoritų - dizaineris Christianas Siriano. Prieš keletą metų jis savo kolekcijų demonstravimams pradėjo kviesti ir vadinamuosius plius dydžio modelius. Ką gi - smagu girdėti, kad yra kūrėjų, kurių drabužiai dailiai atrodo ne tik ant liaunučių manekenių, bet ir apvalesnių moterų.

"Christian Siriano" suknelė, Reuters/Scanpix nuotr.

Daugiau Chrissy Metz įvaizdžių - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis