Baisiausias šių dienų drabužis - atrodyti stilingai beveik neįmanoma

Vienus drabužius vertiname prastai, kol jie netikėtai neatsiduria tendencijose, tačiau yra tokių, kurie, nors ir madingi, vistiek dailiai neatrodo. Žinoma, yra išimčių, bet dažniausiai šis drabužis akimirksniu sugadina įvaizdį.

Dar ne taip ir seniai kūno spalvos kombinezonus buvo įsimylėjusios Kardashianų šeimos sesutės. Deja, jis taip ir nesulaukė simpatijų, ar prigludęs it antra oda, ar platus it maišas. Kodėl vilkėdama šį drabužį rizikuoji atrodyti prastai? Pirma - nude kombinezonas atkartoja kūno spalvą ir dengia visą kūną nuo-iki, didelė tikimybė, kad jį vilkėdama atrodysi tiesiog nuoga.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Antra - tikru iššūkiu taps kombinezono siluetas. Jei jis ypač prigludęs, veikiausiai primins triko, labiau tinkantį ne vakarėliui, o akrobatų pasirodymui. Kad platus nude spalvos kombinezonas atrodytų dailiai, turėtų būti siūtas iš kokybiško audinio, kruopščiai išlygintas. Deja, garsenybės apie kokybę kartais pamiršta ir įlenda suglamžytus maišus.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Trečias pavojus - madingos variacijos, pavyzdžiui, perregimi audiniai ar raukiniai. Jei drabužis atitinka vyraujančias tendencijas, dar nereiškia, kad jis atrodys gerai. Pastaruoju metu pramogų pasaulyje vienos populiariausių suknelių yra blizgios, visiškai perregimos. Deja, iš tokio audinio siūtas nude kombinezonas kažin ar atrodys skoningai, ypač jei po juo vilkėsi netinkamus apatinius.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Nude atspalvio kombinezoną labai lengva suvulgarinti. Užtenka nekokybiško persišviečiančio audinio arba atviresnės iškirptės ir įvaizdis tampa pigus. Net nekalbame apie didelę krūtinę...

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kūno spalvos kombinezonai išryškina absoliučiai visus figūros linkius. Vadinasi, aplinkiniai matys ne tik pranašumus, bet ir trūkumus. Viena pavojingiausių zonų - tarpkojis, vilkėdama trikotažinį kombinezoną greičiausiai neišvengsi vadinamosios kupranugario pėdos. Tokiam kombinezonui apdairiai reikėtų rinktis ne tik apatines kelnaites, bet ir liemenėlę. Kartais ją iškeisti į specialius krūtis prilaikančius kaušelius ar lipdukus, kad nesimatytų kyšančių petnešėlių.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Daugiau kūno spalvos kombinezonų - fotogalerijoje. Nesakome, kad visi atrodo beviltiškai, bet vilkint tokį drabužį atrodyti dailiai tikrai sunki užduotis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis