Ką apie tave išduoda mėgstama lūpų dažų spalva

Spalvų psichologija egzistuoja ne veltui. Pasirodo, šį tą nuspėti apie mus galima ir žvilgtelėjus į kosmetinę. Kokios spalvos lūpdažį ir blizgį savo kosmetinėje turi beveik visada?

RAUDONA SPALVA

Sodrią raudoną pavyksta prisijaukinti ne visoms, tai drąsių, kūrybingų ir savimi pasitikinčių merginų akcentas. Jei raudonas lūpdažis yra vienas mėgstamiausių, greičiausiai savaitgaliais nesėdi namuose, o kur kas mieliau ištrūksti į miestą. Nesibaidai iššūkių, esi linkusi į spontaniškumą, o draugų kompanijoje nesėdi kamputyje. Nors vyrauja stereotipas, kad raudonos lūpos fatališkumo ir valdingumo simbolis, iš tiesų raudonlūpės dažnai būna žaismingos, mielai bendraujančios, mėgstančios pašėlioti ir gyvenimu besidžiaugiančios merginos.

Shutterstock nuotr.

RAUSVI ATSPALVIAI

Rausvi dažų atspalviai byloja apie moters padėtį visuomenėje. Dažniausiai tos, kurios paprastai renkasi rausvus lūpų dažus, užima aukštesnes pareigas, neretai yra vadovės arba tokio posto siekia. Tai komunikabilios personos, aktyviai įsitraukiančios į socialinį gyvenimą. Visgi viduje jos gali būti kiek susivaržiusios ar prisistačiusios bereikalingų barjerų.

Shutterstock nuotr.

VIOLETINIAI IR BORDINIAI TONAI

Pirmenybę teikiančios slyvų ir violetiniams atspalviams dažnai yra savarankiškos ir nepriklausomos moterys. Jos mieliau savaitgalius ir vakarus leidžia namuose arba su nedidele, bet artimų draugų kompanija. Ne itin mėgsta viešinti savo asmeninį gyvenimą, dažnai susilaiko nuo asmenukių socialiniuose tinkluose ir atvirų pokalbių apie santykių peripetijas.

Shutterstock nuotr.

KŪNO IR NEUTRALŪS ATSPALVIAI

Vadinamuosius „nude“ lūpų dažus renkasi nuoširdžios, paprastos ir rūpestingos moterys. Tokioms paprastai netrūksta pasitikėjimo savimi, jos nebijo pabrėžti natūralumo. Greičiausiai bare taip pasidažiusi mergina sulauks daugiau pašnekovų, ją užkalbinti tiesiog drąsiau nei lūpas paryškinusią tamsia arba ryškia spalva.

Shutterstock nuotr.

Užsakymo nr.: PT_67746298

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis