Ir štai kaip atrodo klaikiausias 2017 m. maudymosi kostiumėlis

Socialiniai tinklai turi neįtikėtiną galią populiarinti tai, kas iš pirmo žvilgsnio yra siaubinga. Prieš keletą metų pasirodę sandalai ar įsispiriami bateliai su kailiu tapo mados nesusipratimu, bet dabar jie tendencijų topuose. 2017 m. vasaros pradžioje kur ne kur šmėsteldavo, gluminantis "nuogasis" maudymosi kostiumėlis, šiandien jis tapo stileivų "must have".

Kas norėtų poilsiauti paplūdimy vilkėdamas nuogą vyrą imituojantį maudymosi kostiumėlį? Greičiausiai drąsūs ir atsipalaidavę, kurie tiesiog nori pakvailioti. Šis "Beloved Shirts" sukurtas maudymosi kostiumėlis anaiptol nėra simpatiškas, juk gauruota krūtinė moterims grožio neprideda. Tačiau merginos taip įsilinksmino, kad nuoguosius kostiumėlius ėmė demonstruoti ne tik paplūdimyje, bet ir muzikos festivaliuose.

Kompanija pasistengė, kad populiarieji maudymosi kostiumėliai įtiktų visoms. Jie pagamino keletą skirtingų atspalvių, pritaikytų įvairių gymių moterims.

Šiuo metu gali rasti šviesų, įdegusio kūno, tamsiai rudą arba nuogajį kostiumėlį, žaliais lapeliais pridengtu tarpkoju. Taip pat aprengtą pasibaisėjimo bangą sukėlusiu žaliuoju Borato maudymosi kostiumėliu su stringais. Žodžiu, rinktis iš ko yra.

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Nors ir tituluotas baisiausiu 2017 m. vasaros maudymosi kostiumėliu, plaukuoto vyro drabužėlis sparčiai renka populiarumo taškus. Kiek kainuoja? Apie 50 dolerių. Verta? Spręsk pati.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis