Dėl šių tamprių eilėje jau laukia 1000 merginų!

Terminas sold out žinomas daugeliui, šiais laikais geidžiamos prekės greitai išparduodamos ir tiems, kurie įsigyti jų nespėjo, tenka laukti papildymo. Taip nutiko ir norėjusioms dailiųjų žvaigždėmis nusėtų tamprių.

Eilės įsigyti vieną ar kitą daiktą dažniausiai nusidriekia prie vardinių gaminių, pavyzdžiui, mados namų "Hermes" rankinių, riboto leidimo "Christiam Louboutin" batelių ar beprotiškų "Vetements" drabužių.

Dabar eilėn merginos stojo prie prekių ženklo "Ultracor" tamprių. Sportinės kelnės žavi subtilumu - juodos, padabintos auksinėmis, sidabrinėmis, juodai žvilgiomis arba matinėmis žvaigždėmis. Populiariausios juodos, tačiau galima įsigyti ir kitų spalvų: mėlynas, chaki, pilkšvai rausvas.

A post shared by Ultracor (@ultracoractive) on Jul 21, 2017 at 9:40am PDT


A post shared by Ultracor (@ultracoractive) on Jun 29, 2017 at 9:29am PDT

Per keletą dienų, kai juodų žvaigždėtų tamprių nuotraukos ėmė sklisti socialiniame tinkle "Instagram", jos buvo išparduotos. Nors tokios kainuoja gana nekukliai, apie 167 eurus, pirkėjos tampres iššlavė net du kartus. Antrąjį eilėje jau buvo užsiregistravusios daugiau nei 1000 merginų!

A post shared by Ultracor (@ultracoractive) on Jul 10, 2017 at 11:32am PDT


A post shared by Ultracor (@ultracoractive) on Jun 4, 2017 at 10:05am PDT


A post shared by Ultracor (@ultracoractive) on Jun 25, 2017 at 8:10am PDT

Ar tikrai verta krapštyti beveik 200 eurų tik dėl to, kad pasipuoštum "Instagram" išpopuliarėjusiomis tamprėmis (ir, žinoma, įkeltum savo nuotrauką su topiniu drabužėliu)? Siūlome tau kur kas patrauklesnį variantą - tampres, kurios atrodo fantastiškai, bet nereikalaus tokios šlamančių krūvos. Stilingas tampres pritaikysi ir kasdienai ir treniruotėms. Beje, jos pagamintos lietuvaičių!

Tamprės DUE FASHION, newmood.lt

Tamprės DUE FASHION, newmood.lt

Tamprės DUE FASHION, newmood.lt

Tamprės DUE FASHION, newmood.lt

Tamprės DUE FASHION, newmood.lt

Tamprės DUE FASHION, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_75528511

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis