Apvalutėms tik juodi drabužiai? NE! Aktorė įrodo, kad ryškiai gali rengtis bet kuri moteris

Serialo "Oranžinė - tai nauja juoda" žvaigždė Dascha Polanco yra tikrų tikriausia stiliaus dievaitė. Šios aktorės apvalumai išraiškingi, jei kitos juos maskuoja tamsiais ir laisvais drabužiais, Dascha - priešingai, vilki ryškius ir pabrėžiančius figūrą.

Holivude nėra daug moterų, kurios drąsiai pasipriešintų dabartiniams grožio standartams. Arba tų, kurios atsisakytų vaidmenų vien dėl to, jog joms liepiama atsikratyti papildomų kilogramų. Iš Dominikos kilusi aktorė Dascha Polanco viena garsenybių, kovojančių už individualumą ir smerkiančių pramogų pasaulio siekį suvienodinti moteris iki tam tikrų standartų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Daschos linkiai tikrai išraiškingi, tačiau moteris niekuomet nesislapstė maišus primenančiuose drabužiuose. Raudonojo kilimo renginiams ji renkasi figūrą pabrėžiančias sukneles, kombinezonus, nebijo ilgesnių skeltukų ar kitų gundančių elementų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Aktorė dažniau renkasi spalvingus ar šviesius drabužius, tik kartais vakarėliuose apsivelka juodus elegantiškus ansamblius. Bet ir tamsūs drabužiai neslepia dominikietės linkių.

Vida Press nuotr.

Ne kartą kritikuota dėl neva figūrai netinkančios aprangos, D. Polanco tik numoja ranka. Ji sako gyvenanti savo gyvenimą, nesivaikanti blizgaus pramogų pasaulio taisyklių, renkasi tai, ką vilkėdama jaučiasi geriausiai. Jei kažkam aktorės išvaizda nepatinka, jie visuomet gali nusisukti.

Vida Press nuotr.

Net jei ir neatitinka lieknųjų kulto, ir kasdienybėje, ir renginiuose Dascha atrodo nė kiek neprasčiau už manekenes. Tikėkimės su laiku tokių moterų atsiras tik daugiau, juk dabar individualumas pernelyg nuvertinamas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis