Ką daryti, kad megztinis nesiburbuliuotų ir kaip jį atnaujinti

Greičiausiai be megztinių šaltojo sezono neįsivaizduojame nė viena. Bėda ta, kad jau po pirmųjų skalbimų megztiniai pradeda burbuliuotis. Ką daryti, kad vos kelis kartus vilkėtas megztinis nebūtų nurašytas?

Pirmiausia, prieš skalbdama megztinį, įvertink - gali skalbti mašina ar tik rankomis. Paprastai tokia informacija nurodoma drabužio etiketėje. Jei megztinį galima skalbti mašinoje, visuomet atkreipk dėmesį į tinkamą skalbimo režimą ir temperatūrą.

Megztinis ROBI AGNES, newmood.lt

Spalvotiems megztiniams rinkis spalvas tausojančius skalbiklius, juodiems - neleidžiančius išblukti juodai spalvai, o baltų niekuomet nebalink balikliais. Balikliai yra agresyviai veikianti medžiaga, didelė tikimybė, kad megztinis jau po pirmo skalbimo praras siūlo apimtį, subliukš, greičiau išsitampys rankovės, išsimuš alkūnės.

Megztinis VILA, newmood.lt

Kad megztinis neprarastų formos, džiovink jį ištiesusi per visą džiovyklę, jokiu būdu nekabink at gyvatuko, radiatoriaus ar džiovyklės kaip kojinių. Pakabintas megztinis kaipmat ištįs ir į pradinę formą nebegrįš.

Megztinis ROBI AGNES, newmood.lt

Jei megztinį jau nusėjo nuo siūlų pūko susidarę burbuliukai, gali juos pašalinti pati arba nešti į drabužių valyklą. Visgi megztinio atnaujinimo paslaugos valykloje kainuos nemažai, tad verta imtis nuburbuliavimo pačiai. Mažus susivėlusių siūlų gumulėlius gali pašalinti specialia jiems skirta mašinėle. Svarbu per stipriai mašinėlės nespausti, kad nenuskustum per daug pluošto.

Megztinis NOISY MAY, newmood.lt

Megztinis MAX&CO, newmood.lt

Jei mašinėlės neturi, tiks ir paprastas skutimosi peiliukas. Vėlgi - būk itin atsargi, per stipriai spustelėjusi peiliuką gali įpjauti trikotažą, o tuomet akimirka po akimirkos ir megztinį papuoš ilga nubėgusių akių eilė.

Megztinis CALVIN KLEIN JEANS, newmood.lt

Sakoma, kokybiškiausi yra kašmyriniai arba merino vilnos megztiniai. Visgi atsimink, kad net ir tokių siūlų megztiniai greitai praras prekinę išvaizdą, jei tinkamai jų neprižiūrėsi. Svarbiausia nepatingėti perskaityti etikečių ir megztiniais rūpintis taip, kaip rekomenduoja gamintojai.

Megztinis FRANSA, newmood.lt

Megztinis NOISY MAY, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_76155133

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis