Išsirink idealią savo vakarėlių suknelę (daugiau nei 20 modelių!)

Maža juoda suknelė - ne drabužis, o tiesiog universali, individualiai suvokiama idėja, reiškianti kažką gražaus.

Kiekviena turi savo idealą, kuris išnyra prieš akis paminėjus mažą juodą suknelę. Vienos kaipmat prisimena filmą "Pusryčiai pas Tifanį" su gražuole Audrey Hepburn, pasipuošusia ilga juoda suknele, vakarinėmis pirštinėmis, perlų vėriniu ir tiara. Kitos pagalvoja apie dizainerę Coco Chanel (kuri 1926 m. ir sukūrė garsiąją juodą mažą suknelę), dar kitos įsivaizduoja paslaptingą ir elegantišką damą, o galbūt žinomą aktorę.

Vida Press nuotr.

Suknelės: EMME MARELLA, MAX&CO, CHI CHI LONDON, newmood.lt

Garsi prancūzų manekenė ir knygų autorė Inès de La Fressange teigia, kad bet kuriuo atveju maža juoda suknelė mums tėra prisiminimas. "Dabar turime ne tik po kelerius džinsus, bet ir po keletą juodų suknelių - jos visos skirtingos, nors vadinasi taip pat. Moterims juoda suknelė yra jau seniai įminta paslaptis, žinome, kad toks drabužis mus išgelbės iš bet kokios situacijos, nepaisant šalies, sezono, laiko ar progos", - savo knygoje "Paryžietė" rašo Inès. Pasak jos, mažos juodos suknelės esmė - paprastumas ir elegancija viename.

Vida Press nuotr.

Suknelės: Y.A.S., TIGER JEANS, PINKO, newmood.lt

Minimalistinio stiliaus arba kukli juoda suknelė verta dėmesio ne tik dėl skambaus vardo, bet ir praktiškumo. Prie jos derindama skirtingus aksesuarus, detales ir papildomus drabužius (pavyzdžiui, švarką, kailinukus, o gal net kelnes) kaskart susikursi naują įvaizdį. Ieškok tokios, kuri išryškintų tave - ne suknelė puoštų tave, bet tu ją, pabrėžtų dailiausias tavo figūros vietas, idealiai tiktų pagal dydį ir kurią vilkėdama jaustumeisi nuostabiai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Laikas kibti į paieškas - netrukus prasidės švenčių šurmulys, o maža juoda suknelė taps patikimiausia tavo sąjungininke. Pirmyn!

Užsakymo nr.: PT_76526717

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis