Šiuolaikiškas spalvų derinys, akcentuojantis moteriškumą

Ryškūs spalviniai deriniai glumina ne vieną - ar išdrįsiu taip apsirengti, ar neatrodysiu kvailai? Tikrai ne! Išbandžiusi šį modernų derinį kaipmat pamilsi spalvas, pabrėši savo moteriškąją pusę ir atrodysi nepakartojamai.

Rudens / žiemos sezono madingasis duetas - rožinė ir raudona. Kuo abi spalvos ryškesnės, tuo geriau. Jei toks variantas tau per intensyvus, gali kažkurią spalvą prislopinti, pavyzdžiui, rinktis kraujo raudonumą ir pastelinę rausvą.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Paltas ir suknelė MARELLA, newmood.lt

Nebijok žaisti šių spalvų variacijomis. Šiltą raudoną gali keisti aviečių ar net bordine, o rožinę - kvarco, subtiliu pudros rausvumu. Kad apranga neatrodytų perkrauta, rinkdamasi ryškias spalvas, pirmenybę teik aiškių, griežtų linijų drabužiams. Jei raudona ir rausva šviesesnės, subtilesnės, drabužiai gali būti ir romantiškesni, aksesuarai - įdomesni.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Nežinai, kokius raudonus ir rožinius drabužius derinti vienus prie kitų? Įsigyk jau nuspalvintus abiem. Apsirengusi iš spalvinių blokų sudėliotą megztinį ar suknelę, galėsi nebesukti galvos dėl derinio. Kitas saugus pasirinkimas - raudonas drabužis ir rožinis aksesuaras arba atvirkščiai.

Paltas JOVONNA LONDON, suknelės MAX&CO ir VILA, newmood.lt

Suknelė LAVISH ALICE, rankinės LOVE MOSCHINO ir FURLA, newmood.lt

Suknelė MOLLY BRACKEN, rankinės FURLA ir TRUSSARDI JEANS, newmood.lt

Užsakymo nr.: PT_76600555

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis