Kokie drabužiai padės paslėpti atsikišusį pilvuką

Sportas ir subalansuota mityba tikrai padės atsikratyti kelių centimetrų pilvo ir liemens srityje, tačiau tai pareikalaus nemažai laiko. O jeigu rezultato reikia čia ir dabar - siūlome keletą gudrybių!

Atsisakyk drabužių iš satino ir odos. Prioritetą teik džinsinei ar kitai standžiai medžiagai. Drąsiai matuokis kelnes paaukštintu liemeniu, tačiau su sąlyga, kad jos bus pasiūtos iš standžios medžiagos. Ieškok suknelės, kuri lieknintų tavo kūną nuo liemens žemyn. Ji turi tikti per siauriausią kūno dalį – liemenį arba biustą ir tuomet švelniai platėtų nuo klubų. Idealiai gulantis klasikinis švarkas pabrėš liemenį, sukurs smėlio laikrodžio figūrą net ir jos neturinčioms. Vilkėk tokį švarkelį atsegtą, tai pailgins torsą, atrodysi liaunesnė. Standžių audinių švarkai akimirksniu paslėps pilvuką.


Drabužiai: membershop.lt

Tavo figūrai labiausiai tiktų priekyje trumpesni marškiniai apsiūlėta apačia, paslepiantys pilvuką, tačiau šiek tiek iškirpti ties klubais, su kuriais tavo siluetas atrodys lieknesnis. Taip pat gali dėvėti bet kokią palaidinę, kuri baigiasi pilvo viduryje. Tai perskirs iškilimą, kurį taip baisiai stengiesi paslėpti. Graži palaidinukė tinka, norint pabrėžti biusto liniją, nukreipiant dėmesį nuo pilvo zonos. Jei akis patrauks krūtinė, yra tikimybė, kad niekas nekreips dėmesio į tavo pilvą.


Drabužiai: membershop.lt

Siluetą siaurins spalvų išdėliojimas blokais. Suknelės, švarkai ir palaidinės, sudurtos iš skirtingų spalvų blokų, išryškins liemenį ir paslėps atsikišusį pilvuką. Tinkamiausias išdėstymas, kai šonuose būna tamsios vertikalios juostos, o viduryje - šviesi. Tiks ir vienspalviai audiniai, ties liemeniu marginti smulkiais arba grafiniais piešiniais. Ši optinė iliuzija kurs siauresnės talijos įvaizdį. Taip pat ieškok drabužių su vertikaliais ar įžambiais raštais.


Drabužiai: membershop.lt

Nesidrovėk išryškinti tą savo kūno dalį, kuri tavo manymu yra patraukliausia. Merginos su neryškia liemens linija ir pūpsančiu pilvuku, kaip taisyklė turi gražias kojas. Tad būtų tiesiog nusikaltimas jas slėpti. Ilgus šiltus megztinius ir plazdančias palaidines derink su prigludusiomis blauzdinėmis.

Užsakymo nr.: PT_66287928

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis