Stilingiausios egzotiškų šalių princesės

Visuose pasaulio kampeliuose merginos domisi mada, nesvarbu, kokiam luomui jos priklauso, kokiame žemyne gyvena, kokią religiją išpažįsta. Tiek Europos, tiek Azijos karališkųjų šeimų atstovės sulaukia daug dėmesio dėl išvaizdos, juk jos reprezentuoja šalį. Tačiau šįkart ne apie oficialų jų įvaizdį, o apie aistrą madai – kurios egzotiškų šalių princesės vadinamos stilingiausiomis.

Tailando princesė Sirivannavari Nariratana ne veltui vadinama viena stilingiausių karališkosios šeimos atstovių Azijoje. Mergina studijuoja mados dizainą ir tekstilę, nuolat lankosi naujausių kolekcijų pristatymuose, o gatvės mados fotografai godžiai laukia jos pasirodymų mados savaičių metu.

Princesė Sirivannavari Nariratana, Vida Press nuotr.

Saudo Arabijos princesė Deena Aljuhani Abdulaziz yra butiko D'NA savininkė, kuriame prekiaujama garsiausių mados namų ir talentingų dizainerių kūriniais. Čia galima rasti ne tik vardinių drabužių, aksesuarų, bet ir pasigrožėti meno instaliacijomis bei parodomis. Deena Aljuhani Abdulaziz – dažna mados savaičių viešnia, jos stilius modernus, šiuolaikinis ir, palyginus su kitų Rytų bei Azijos princesių, drąsus.

Princesė Deena Aljuhani Abdulaziz, Vida Press nuotr.

Princesė Ameera al-Taweel (taip pat priklauso karališkajai Saudo Arabijos šeimai) – dar viena aukštuomenės madistė. Jos stilius konservatyvesnis, tačiau gražuolė mėgsta prabangą, vienas mylimiausių dizainerių – libanietis Zuhairas Muradas, kuriantis įstabaus grožio vakarines suknias.

Princesė Ameera al-Taweel, AFP ir mados namų "Chanel" archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis