Makiažo klaidos, apie kurias galbūt net nepagalvojai

Daugelis gražinimosi ritualų netrunka virsti tiesiog įpročiu. Tačiau jei kada nors šmėkštelėjo mintis, jog galbūt esama ir geresnių būdų išvaizdai puoselėti, žinok: tave aplankė nušvitimas. Vardijame 7 makiažo rutinos klaidų ir tiek pat gudrybių joms ištaisyti.

Klaida: Teptelėti makiažo pagrindo vienoje vietoje, o tada išsklaidyti jį per visą veidą.

Korektūra: Užvarvink makiažo pagrindo ant pirštų galiukų ir tepk kaip įprastą kremą. Taip sukursi natūralų įspūdį. Nuo vieno taško išsklaidyta pudra intensyviausia ir lieka tame taške, o kitur jos gali ir nepakakti.

Klaida: Tepti bronzantą tiesiai ant kreminės pudros.

Korektūra: Iš pradžių padenk veidą kremine pudra, paskui – plonyčiu sluoksniu birios ar kompaktinės pudros. Ji idealiai sutvirtins kreminę pudrą. Tada ten, kur reikia, odą denk bronzantu. Jis nesusigers, nenutekės dryžiais, išliks visą dieną.

Klaida: Veido blizgesį naikinti biria pudra.

Korektūra: Nemalonus riebios odos blizgesys prasiveržia net pro storą makiažo sluoksnį? Sugerk jį specialiomis servetėlėmis arba vienkartinėmis nosinaitėmis. Jei riebalus maskuosi pudra, veidas gali tapti panašus į pyrago paviršių, o odos poros – itin pastebimos.

Klaida: Tempti vokų odą aukštyn norint padengti juos šešėliais.

Korektūra: Atpalaiduok vokus ir šešėlius tepk horizontaliais judesiais. Darbuokis teptuku panašiai, kaip juda automobilio langų valytuvai. Jei šešėlius tepsi vokus ištempusi aukštyn, niekada negalėsi būti tikra dėl vaizdo, kurį išvysi, kai vokai nusileis į normalią padėtį.

Klaida: Makiažo valikliu naudotis kaip muilu.

Korektūra: Makiažo valikliu suvilgyk vatos tamponėlį, pridėk prie veido ir palaikyk porą sekundžių. Tada švelniai ir lėtai brauk. Neskubėk: bet kuriam valikliui reikia laiko, kad ištirpdytų kruopščiai užteptą makiažą. Stipriai trindama ir spausdama nei greičiau, nei švariau makiažo nenuvalysi. Tačiau odą sudirginti gali.

Klaida: Maskuojamąsias priemones tepti ant kreminės pudros.

Korektūra: Iš pradžių problemines vietas patepk maskuojamąja priemone, o tik tada – kremine pudra. Taip tinkamai panaikinsi maskuojamosios priemonės kontūrus – niekas nė nepastebės, kad mėginai paslėpti spuogelį ar kokį paraudimą. Galop ir kreminės pudros sunaudosi mažiau.

Klaida: Blakstienų tušu išteptą vietą valyti makiažo valikliu sudrėkintu tamponėliu.

Korektūra: Luktelėk, kol ištepta vieta nudžius, o tada sausos vatos pagaliuku švelniai nuvalyk juodus dažus. Ant piršto užlašink kreminės pudros ir atsargiai ja patepk pavalytą vietą. Naudodama makiažo valiklį tik sugadinsi kruopščiai kurtą makiažą. Patrynus juo vienoje vietoje atsiradusios skylės nebeužlopysi – teks nuvalyti visą makiažą ir kurti jį iš naujo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis