Kokie drabužiai tinka nedidelio ūgio merginoms

Nors šiuolaikiniame pasaulyje giriamos aukštaūgės gražuolės, nedidelio ūgio merginos taip pat pelno daugybę simpatijų. Išmanydama aprangos subtilybes nedidelį ūgį paversi pranašumu. Turime tau keletą patarimų, kurie padės atrodyti kerinčiai.

Suknelės

Šiltuoju sezonu grįžta įvairiaspalvių ir margų suknelių mada. Rinkdamasi raštuoto audinio suknutę atkreipk dėmesį, kad piešinys nebūtų masyvus, nes toks audinys paskandins tavo figūrą, atrodysi dar mažesnė. Labiausiai tau tiks smulkesni ir vidutinio dydžio marginimai. Puiku, jei rasi suknelę, margintą vertikaliai išdėstytais raštais, tokie ilgins ir liaunins. Taip pat nesirink suknelių iki pusės blauzdų, šis ilgis sustumia figūrą, trumpesnė suknelė virš kelių ar iki jų (jei norisi pridengti kelius, rinkis tokią, kuri baigtųsi apie 5 cm žemiau kelių) padės išsaugoti harmoningas figūros proporcijas.

"M Missoni", membershop.lt

Sijonai

Šį pavasarį madingi A silueto sijonai, nedidelio ūgio merginoms labiausiai tiks šio silueto mini versija, midi ilgio teks atsisakyti. Figūrą ilginti padės siauri sijonai: pieštuko silueto, tulpės ar net prigludęs maksi ilgio sijonas. Jeigu sijono spalva bus kaip ir pėdkelnių (atspalviai gali skirtis, tačiau ne per daug), spalvų monochromija kurs aukštesnės figūros įspūdį. Efektas bus didesnis, jei priderinsi ir panašią batelių spalvą.

"M Missoni", membershop.lt

Palaidinės

Žemesnio ūgio merginoms reikėtų atsargiai rinktis „oversized“ palaidines. Vienintelė išimtis, kai padidinto dydžio palaidinė yra trumpesnė, o prie jos derinamos ilgos siauros kelnės ir aukštakulnė avalynė. Ieškok labiau prigludusių palaidinių, ypač tiks „V“ formos iškirpte, ji vizualiai ilgina, tad pridės keletą papildomų centimetrų. Pirmenybę teik šviesioms ir ryškioms spalvoms, venk raštų, išdėliotų didelėmis dėmėmis ir plačiomis horizontalėmis.

"M Missoni", membershop.lt

Kelnės

Figūrą ilgina siauro silueto kelnės, „slim“ (itin prigludę) ir „flare“ (ties klubais siauri, o nuo kelių platėjantys) džinsai. Gali drąsiai mūvėti ir tiesias patrumpintas kelnes, tačiau tuomet turėtum avėti aukštakulnius batelius. Kojos bus akivaizdžiai ilgesnės, jei „flare“ džinsus derinsi su platforminėmis pilno pado basutėmis. Jei avalynės spalvą priderinsi prie kelnių (pavyzdžiui, kūno spalvos bateliai ir kreminio atspalvio kelnės), taip pat atrodysi aukštesnė.

"M Missoni", membershop.lt

Avalynė

Be abejonės nedidukėms merginoms labiausiai tinka aukštakulniai ir platforminiai bateliai. Šio seznono hitas – pilnapadės platforminės basutės pintu padu – tikras tavo išsigelbėjimas. Jos puikiai dera ne tik prie kelnių, bet ir prie vasariškų suknelių ar lengvų sijonų.

"M Missoni", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_67798460

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis