Visų pirma pasirūpink, kad namuose būtų tinkamas apšvietimas. Jei tik yra galimybė, geriausia antakius pešiotis natūralioje šviesoje – lauke arba tiesiog prie lango. Taip kur kas geriau matysi net ir pačius mažiausius bei blankiausius plaukelius. Su savimi turėk du veidrodžius: vieną didesnį, kuriame matysis bendras viso veido vaizdas, o kitą kišeninį, skirtą tik antakiui iš arti apžiūrėti. Didysis veidrodis pravers tuomet, kai bandysi nusibrėžti pageidaujamą antakių liniją.
Kad išvengtum nesklandumų ir neišpešiotum daugiau nei reikia, pasiimk tamsų pieštuką ir paryškink antakius taip, kad aiškiai matytųsi jų forma. Visus likusius plaukelius, kurie užeina už užbrėžtos linijos – išpešiok.

Jei tavo oda labai jautri, gali pridėti prie antakio į rankšluostį suvyniotą leduką ir šiek tiek pašaldyti. Šaltis sumažins jautrumą, todėl pešiojimo procedūra nebus tokia skausminga. Kad plaukeliai lengvai išsirautų, odą reikia įtempti. Dviem pirštais suimk antakį ir kilstelėk taip, kad oda būtų įtempta.
Po antakių pešiojimo oda gali būti paraudusi ir net šiek tiek patinusi, todėl geriausia tai atlikti tuomet, kai vėliau nereikia niekur eiti. Tuo pačiu gali pasidaryti ir veido masažą bei odos valymą, o visas procedūras užbaik atgaivindama odą drėkinamąja ir raminančia kauke.
Išpešiojus antakius, veidas tarsi pagyvėja, o akys atrodo kur kas išraiškingesnės. Žinoma, tik tuo atveju, jeigu antakių forma parinkta teisingai. Jei tavo antakiai nėra labai tankūs, nepamiršk jų kasdien paryškinti - tam tiks tiek antakių pieštukas, tiek specialus antakių tušas.







