Dabar „Dolce&Gabbana“ gali įsigyti ir tu!

„Dolce&Gabbana“ – tai italų pasidižiavimas, dizainerių duetas kuriantis šiems mados namams ypatingą dėmesį skiria moteriškumo akcentavimui, tradicijoms ir originaliems audiniams.

Kūrybos trisdešimtmetį skaičiuojantys mados namai kiekvieną sezoną pristato kolekcijas, kurių modeliai netrunka prigyti garsiausių atlikėjų, aktorių ir mados ikonų spintose. Šiandien pasipuošti „Dolce&Gabbana“ suknele, palaidine ar rankine gali ir tu, nes membershop.lt suteikia išskirtinę progą įsigyti stilingų „D&G“ daikčiukų nežemiškomis nuolaidomis.

TOP 5 mados namų „Dolce&Gabbana“ pavasario ir vasaros sezono tendencijos:

Nėriniai

Tai itin moteriškas ir romantiškas audinys, puikiai tiksiantis darbo ir vakarėlių aprangai. Elegantiška nėriniais dekoruota suknelė – klasika, tokia galėsi puoštis ne vieną sezoną. Šįmet madingi ne tik švelnių pastelinių pustonių, bet ir metalizuoto efekto ar ryškių spalvų nėriniai.

„Dolce&Gabbana“, membershop.lt

„Dolce&Gabbana“, membershop.lt

Gėlės

Natūralu, kad kiekvieną pavasarį žvalgomės gėlėmis margintų audinių, juk norisi prisišaukti vasarą kuo greičiau, 2015 m. – ne išimtis, gėlės vėl tarp geidžiamiausių. Madingi ir nuo-iki, ir pavieniui gėlių žiedais marginti audiniai, sezono „must have“ gėlėta maksi ilgio suknelė.

„Dolce&Gabbana“, membershop.lt

„Dolce&Gabbana“, membershop.lt

Auksas

Auksu tviskantys drabužiai ir aksesuarai yra tobula investicija vakarėlių aprangai. Jie savaime atrodo puošniai, tad papildomų aksesuarų čia ne visuomet ir reikia. Aukso spalvos drabužiai ypatingai gražiai atrodo ant vasariškai įdegusios odos.

„Dolce&Gabbana“, membershop.lt

Etnoelementai

Šįmet grįžta etnomada: įvairūs pynimai, kutai, natūralūs audiniai, istoriją ir tradicijas menantys raštai bei iš gamtos pasiskolinti dekoro elementai. Pinta rankinė, vienai ar kitai kultūrai būdingais raštais išmargintas drabužis, iš karoliukų ir koralų suverti papuošalai įvaizdžiui suteiks išskirtinumo.

„Dolce&Gabbana“, membershop.lt

Perregimi audiniai

Merginai, pasipuošusiai suknele su perregimų audinių detalėmis, sunku atsispirti – ne iki galo atskleista paslaptis gundo kiekvieną. Neabejotinai tapsi vakarėlio karaliene pasidabinusi perregimų nėrinių ar kito skaidraus audinio apdaru. Beje, perregimi pluoštai naudojami ne tik drabužiams, bet bateliams, rankinėms bei kitiems aksesuarams gaminti.

„Dolce&Gabbana“, membershop.lt

„Dolce&Gabbana“, membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_67891834

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis