Kasdienės makiažo klaidos, kurios tave sendina

Paradoksalu: paauglystėje visos stengėmės atrodyti šiek tiek vyresnės, o dabar darome viską, kad tik atrodytume jauniau! Deja, menkutė makiažo klaidelė gali pasendinti tave ne vieneriais metais.

Skystas juodos spalvos akių kontūras padės išryškinti tavo akis, tačiau jas „apsunkins“ ir pridės tau kelis papildomus metus. Žinoma, išraiškingos akys gražu, bet tokį patį efektą gali pasiekti naudodama rudos spalvos akių pieštuką ir labiau išryškindama išorinius akių kampučius. Jei nori, kad akys atrodytų didesnės, piešk ploną kontūro liniją tik ties viršutinėmis blakstienomis. Kontūro piešimas vien greta apatinių blakstienų – pati didžiausia klaida!

Putlios lūpos – jaunos lūpos! Deja, dažydama tamsiomis arba matinėmis spalvomis savo lūpas vizualiai susiaurinsi, o tai gali pasendinti tave net visais 15 metų! Geriau rinkis natūralių tonų lūpų dažus: persikinės, rausvos, rudos ar šviesesnio raudonio. O jei jau negali atsispirti prisirpusiam raudonumui, nepamiršk auksinės taisyklės – ryškios lūpos nedera prie ryškių akių, taigi teks pasirinkti, kam skirti daugiau dėmesio.

Veido kontūravimas gali padaryti tikrus stebuklus! Bet toks tobulas trūkumų maskavimas praktiškai visuomet bent šiek tiek sendina (o kartais ir labai). „Nusipiešus“ naująjį veidą nebelieka nė kiek natūralumo. Kad atrodytum jaunatviškai, naudok lengvesnės konsistencijos skystas pudras, o kad veidas mažiau blizgėtų, makiažo pagrindą sutvirtink labai plonu sluoksniu birios pudros. Nepamiršk, biri pudra šiuo atveju skirta ne trūkumų maskavimui, taigi nepersistenk!

Mūsų močiučių laikais visos ryškindavo skuostus skaistalais, kad žandukai atrodytų rausvi kaip obuoliukai. Mesk šį įprotį ir įsimink pagrindinę teisingo skaistalų dažymo taisyklę: specialiu šepetėliu brauk liniją po skruostikauliu, nuo ausies ligi skruostikaulio pabaigos, vis grįždama atgal. Nepamiršk, kad skruostikauliai turi vos vos išryškėti, nereikia persistengti!

Antakiai atlieka neįtikėtinai svarbų vaidmenį moters grožyje. Juk jie tarsi įrėmina akis. Neveltui pakeitus antakių formą ar juos išryškinus, išvaizda gali pasikeisti kardinaliai. Turėtum žinoti, kad kuo plonesni antakiai – tuo vyresnė atrodysi. Nepatingėk apsilankyti pas kosmetologę, kuri parinks tau tinkančią antakių formą bei spalvą.

Blizgantys skaistalai ar pieštukas paprastai subėga į smulkias raukšleles ir išryškina netobulumus. Panašų poveikį turi ir vadinamieji perlamutriniai lūpų dažai. Jei nori, kad oda natūraliai žvilgėtų, drėkink ją, o makiažą užbaik apsipurkšdama drėkikliu arba bent jau vandeniu.

Atsisakyk žvilgančių akių šešėlių, kurie išryškina raukšleles ir sumažina kontūrus. Matiniai šešėliai veikia priešingai – jie pabrėžia akių formą. Blizgiais šešėliais gali švelniai patempti vidinį akių kamputį. Taip akys atrodys skaistesnės ir gyvybingesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis