Karščiausios akių makiažo spalvos 2015 metams

Sekančios grožio tendencijas turėtų prisiminti, kad praėjusiais metais visų žvilgsniai krypo į ryškias lūpas. Šiais metais kur kas daugiau dėmesio turėtų susilaukti akys. Nebijokime spalvų ir vasariškai žaismingo įvaizdžio!

Spalvų madas diktuojantis Pantone Universe paskelbė, kad karščiausia 2015 metų spalva – „Marsala“. Tai šiltas plytų raudonumo ar rusvai raudonas atspalvis, ryškus ir tuo pačiu šiltas tonas tarsi panardinantis į save.

Nebijančioms ryškesnio makiažo, tarp savo grožio priemonių vertėtų turėti bent kelis švelnesnius violetinės atspalvius – prislopinta alyvinė, purpurinė ar levandų spalva padės sukurti romantišką ir šiek tiek paslaptingą įvaizdį.

Dar vienas 2015 metų pavasario/vasaros topas – mėlyna ir žydra spalvos. „Dūminio“ makiažo gerbėjoms vizažistai pataria standartines juodas ir rudas spalvas pakeisti įdomesnėmis melsvos spalvos variacijomis.

Nereikėtų pamiršti išryškinti ir akių kontūro linijos, kuri suteiks žvilgsniui daugiau išraiškingumo ir gilumo. Spalvinė gama čia vėlgi įvairi – klasikos mėgėjos gali likti ištikimos juodam ar tamsiai rudam kontūrui, tačiau verta paeksperimentuoti ir su intensyvesnėmis spalvomis – violetine bei žydra.

Užsakymo nr.: PT_67963340

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis