Kvepalų gudrybės, kurias turi žinoti kiekviena moteris

Ką daryti, kad mėgstamų kvepalų aromatas ilgiau išsilaikytų? O kaip neapsigauti renkantis savo kvapą? Turime tau keletą patarimų, kuriuos tikrai verta įsidėmėti!

Žinai, kaip būna... Užuodi nerealius geriausios draugės kvepalus ir bėgi pirkti tokių pačių, o namuose laukia ne pati maloniausia staigmenėlė – kvapas atrodo visai kitoks! Problema ta, kad pirminis kvapas praktiškai visuomet vienodas, nes kvepalai nespėja susilieti su oda. Tačiau praėjus valandėlei pradeda skleistis visos kvepalų natos, o galutinis aromato atspalvis labai priklauso nuo individualių odos savybių. Galbūt skamba keistai, tačiau įtakos gali turėti net ir tavo mityba.

Rinkdamasi kvepalus visuomet prisimink, kad pirmas įspūdis – klaidingas. Kadangi kvapo susiformavimas skirstomas į viršutinę, širdies ir bazinę natas, tikrąjį kvepalų aromatą užuosi tik po penkiolikos minučių.

Elizabeth Arden kvepalų gali rasti membershop.lt

Viršutinė nata – tai pirmasis įspūdis užuodus kvapą, kuris trunka mažiau nei minutę, kadangi pagrindinės uoslės aptinkamos sudedamosios dalys nėra pačios aitriausios.

Širdies nata – tai antras etapas, kurio metu vyksta cheminė reakcija tarp tavo odos ir kvepalų.

Bazinė nata – paskutinis kvapo formavimosi etapas, kurio metu užuodžiamas tikrasis aromatas. Ties šia nata jaučiamos stipresnį kvapą turinčios aromatinės sudedamosios dalys. Tad elementaru: kuo stipriųjų aromatinių medžiagų kvepaluose daugiau, tuo jie aitresni, atitinkamai, kuo jų mažiau – tuo aromatas švelnesnis, lengvesnis.

Kad žinotum, kaip kvepalai skleisis ant tavo odos, papurkšk jų ant riešo ir valandėlę pasivaikščiok. Tada įvertink aromatą ir jo pokyčius. Jis tau malonus? Vadinasi, gali traukti piniginę!

Bvlgari kvepalų gali rasti membershop.lt


Gudrybės, kurios padės aromatui ilgiau išsilaikyti

* Jei kvėpini visą kūną, geriausia tai daryti ne prieš išbėgant iš namų, o iš karto po dušo. Drėgna oda kur kas geriau sugeria kvapus, taigi ir aromatas išlieka ilgiau.

* Jei kvėpini tik riešus, prieš tai patepk juos bekvapiu losjonu arba vazelinu. Riebalai yra puikus pagrindas, padedantis kvepalams ilgiau išsilaikyti.

* Po to, kai pasikvėpini riešus, atprask juos patrinti vieną į kitą, nes taip greičiau išsisklaido viršutinės aromato natos.

* Kad aromatas intensyviau sklistų, kvėpink tik pusluojančius kūno taškus – ties vidiniu alkūnės linkiu, riešais, raktikauliu, krūtine ir už ausų.

* Jei kvėpiniesi paskutinę minutę ir nenori, kad kvapas būtų pernelyg intensyvus, papurkšk kvepalų į viršų ir atsistok po šiuo aromatu debesiu.

* Kad tavo apranga visuomet maloniai kvepėtų, spintelėse patiesk popierinių rankšluosčių, apipurkštų tavo mėgstamiausiais kvepalais. Kvapas lengvai įsigers į tavo drabužius.

O ką daryti, jeigu kvepalų šiek tiek padauginai arba pasirinkai netinkamą kvapą ir dienos eigoje jis pradėjo tave erzinti? Tas kūno vietas, ant kurių purškei kvepalų, patrink bekvapiu kūno losjonu ar kremu. Kitas variantas, išgelbėsiantis iš šios situacijos – pašalinti kvapą makiažo valymui skirtomis servetėlimis. Patikrinta ir tikrai efektyvu!

Užsakymo nr.: PT_68025458

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis