Stiliaus gudrybės, kurias privalo žinoti kiekviena mergina

Atrodyti idealiai galime kiekviena, mūsų tobulas įvaizdis priklauso tik nuo teisingų pasirinkimų. Pakanka žinoti keletą stiliaus taisyklių, kad kasrytinis rymojimas prie spintos virstų malonia veikla.

Tinkamas apatinis trikotažas – tavo sėkmingo įvaizdžio pamatas. Jei puikiai suderinsi drabužius, aksesuarus, tačiau netinkamai pasirinksi apatinius, tavo pastangos bus nieko vertos. Visų pirma prieš dėliodama aprangos ansamblį pasirūpink tinkamu ir pasitikėjimo suteikiančiu apatiniu trikotažu.

Apatinis trikotažas: "NIPPLEX lingerie", "PS LINGERIE", "WIESMANN", membershop.lt

Nebijok nuo galvos iki kojų vilkėti juodai, tačiau atkreipk dėmesį, kad drabužiai būtų skirtingų audinių ir faktūrų. Pavyzdinis ansamblis: juodi džinsai, juodo šilko palaidinė, juoda odinė striukė ir juodi, pavyzdžiui lakuotos arba verstos odos, aulinukai.

Jeigu didžiąją dalį tavo garderobo sudarys paprastesnio dizaino, neįmantrių raštų, spalvų ir kirpimų drabužiai, būsi tikra, kad kas rytą rasi, kuo apsivilkti. Prieš įsigydama naują drabužį įsitikink, ar jis tiks prie esamų, ar tai nėra vienkartinė užgaida. Stiliaus išskirtinumą kurk aksesuarais, detalėmis ir vienu kitu įdomesniu drabužiu.

Jeigu nori, kad kojos atrodytų ilgesnės, neprivalai avėti aukštakulnių. Pakaks suderinti kelnių (jei segi sijoną – pėdkelnių) ir batelių spalvą. Ta pati batelių ir kelnių spalva kurs ilgesnių ir plonesnių kojų efektą. Jei pėdkelnių nemūvi, rinkis kūno spalvos batelius, jei batelių priekis bus migdolo formos arba smailus, kojos atrodys dar grakštesnės.

Drabužiai: "Yuliya Babich", "Rinascimento", membershop.lt

Rasti idealiai tinkančius džinsus nėra paprasta. Tačiau, jei po ranka pasitaikė tokie, kurių modelis tavo užpakaliukui tinka idealiai, tenkina audinio kokybė ir kaina, tačiau džinsai yra per ilgi, juos įsigyk ir nunešk patobulinti siuvėjai. Ji pasirūpins, kad dėl pirkinio nesigailėtum nė minutę ir turėtum būtent tau pritaikytus džinsus.

Džinsai: "Big Star", "Diesel", "Miss Sixty", membershop.lt

Prieš pirkdama naują drabužį apgalvok, kiek ansamblių iš jo sugebėsi sukurti. Jei nesumąstai bent 3 variantų, kaip derinsi naują pirkinį su turimais drabužiais ir aksesuarais, jo pirkti neverta. Pavyzdžiui, ketini pirkti naują suknelę. Apgalvok, kokius savo švarkelius, megztinius, batelius, rankines galėsi prie jos derinti. Jei manai, kad prie naujos suknelės reikės įsigyti ir naują švarkelį ar batelius, verčiau ją palik parduotuvėje.

Suteik aprangai gyvumo, subtiliai derindama raštus. Svarbu, kad vienas raštas būtų intensyvesnis, dominuotų, o kitas tik jį papildytų. Variantai, kurie visuomet atrodys puikiai:

Dryžiai + taškeliai
Gėlės + grafika
Langeliai + tartanas
Abstrakcijos + dryžiai

Suknelės: "NIFE", "Peace and Love", "Eccentrica", "Fobya", membershop.lt

Kartais viskas, ko reikia, kad atrodytum fantastiškai vilkėdama paprasčiausius sportinius marškinėlius ir džinsus – detalės. Užsisek išskirtinį kaklo papuošalą arba apyrankę, pasipuošk keliais minimalistiniais žiedais. Net ir saulės akiniai gali tavo įvaizdį pakylėti į stiliaus padanges, jei išsirinksi unikalų ir modernų modelį.

Papuošalai: "Bubbles", "Sidartha", "CELEBRITY", "Furla", "Stiklė", membershop.lt

Užprogramuok save nuotaikingai ir potyrių kupinai dienai vilkėdama spalvotus drabužius. Viena kita spalvota aprangos detalė neleis pamiršti šypsoti ir garantuos energijos pliūpsnį. Šią vasarą būtinai įsigyk ką nors geltono, oranžinio, ryškiai mėlyno ar rausvo.

Suknelės: "NIFE", "Sunwear", "Renata Biassi", "MINIMUM", "Makadamia", membershop.lt

Derindama drabužių siluetus neprašausi, jei prie prigludusios palaidinės vilkėsi platėjantį sijoną arba laisvesnes kelnes, o prie siauro sijono arba kelnių – laisvą palaidinę. Siluetų kontrastas neleis pasimesti tavo figūros linkiams, todėl neatrodysi stambesnė.

Drbaužiai: "Diesel", "Yuliya Babich", membershop.lt

Jei nori atrodyti subtiliai ir neperkrautai, įvaizdyje derink ne daugiau kaip 3 skirtingas spalvas. Visa kita lai būna jų atspalviai. Daugiau nei 3 kontrastingos spalvos aprangą pavers chaotiška, jausiesi nejaukiai, o su tavimi bendraujantiems bus sunku susikaupti.

"Yuliya Babich", membershop.lt

Niekada nepamiršk, kad svarbiausia tavo įvaizdžio detalė – pasitikėjimas savimi. Jei šypsosiesi, būsi geros nuotaikos, eisi išsitiesusi ir žengsi tvirtai, atrodysi puikiai, kad ir ką vilkėtum.

Užsakymo nr.: PT_68493058

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis