Kaip patobulinti rankinę per keletą minučių

Žinoma, naujas sezonas - nauji aksesuarai. Tačiau, atsinaujinti galima ir paprasčiau, nebūtina pirkti naujo garderobo nuo iki, kartais pakanka mielų mažmožių.

Rankinė + skarelė

Pririšk prie rankinės rankenos nedidukę šiklinę skarelę, ji akimirksniu nuspalvins pabodusį aksesuarą. Taip pat gali skarelę sukdama apie rankeną apvynioti ją visą, tokiam rankenų atnaujinimui prireiks dviejų vienodų skarelių. Jei turi nenešiojamą šalikėlį, perkirpk jį į 2 lygias dalis ir papuošk rankinę.

Vida Press nuotr.

Rankinė + ryškus kabutis

Įsigyk įvairiausių raktų pakabukų, nuo kutų, metalinių medalionų ir figūrėlių iki kailinių burbulų. Prie rankenos gali segti vieną kabutį, tuomet rankinė atrodys solidžiau, o gali ir visą krūvą, tuomet aksesuaras bus žaismingesnis.

Vida Press nuotr.


Rankinė + lipdukai

Internete gali rasti specialių rankinėms skirtų lipdukų. Dažniausiai jie būna tekstiliniai, reljefiški, nepažeidžia odos, tačiau rankinei suteikia išskirtinumo.

Vida Press nuotr.

Rankinė + naujas dirželis

Gali nusegti senąjį rankinės dirželį ir prisegti naują - tiesiog paimtą siauresnį diržą iš turimų spintoje. Dirželiui tvirtinti naudok metalinius karabinus. Taip pat gali iš skirtingų spalvų odinių juostelių nusivyti stilingą virvelę ir rankeną iškeisti į ją.

Rankinė + meniniai gebėjimai

Pasiimk vienspalvę rankinę ir drąsiai piešk ant jos ką tik norisi. Tapybiškos rankinės vis dar nesitraukia iš mados tendencijų, tokias turi gausybė garsenybių: Kim Kardashian, Lady Gaga, Rita Ora, Cara Delevingne ir kitos. Odai skirtais dažais (tiesą pasakius, tinka net paprastas guašas maišytas su lipalu) dėliok meniškai atrodančias dėmes, rašyk inicialus, įdomesnį tekstą arba rankinę margink grafiškai.

Vida Press nuotr.

Rankinė + papuošalai

Kad rankinė atrodytų kitaip, gali ant rankenos užsegti laikrodį, apyrankę, pririšti ant virvelės ar grandinėlės suvertus žiedus, apraizgyti kaklo papuošalu - visa tai atstos originalius kabučius.


Užsakymo nr.: PT_68800944

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis