Madingiausi šio rudens paltai

Pasirūpink, kad šaltuoju sezonu netektų iš spintos gilumos traukti nunešioto palto. Įsigyk madingą, bet atitinkantį tavo mėgstamą stilių - šįmet yra iš ko rinktis.

APSIAUSTAI

Šilti apsiaustai ir pelerinos mados platybėse vyrauja ne pirmą sezoną. Tai itin elegantiškas ir šiltas apdaras, kurį siūlome vilkėti prie siaurų arba itin plačių palazzo kelnių, platėjančių 8-ojo dešimtmečio džinsų ir pieštuko silueto sijonų. Privaloma detalė - odiniai ilgaauliai ir elegantiškos pirštinės.

Vida Press nuotr.

Apsiaustai "Marnis Etrois", membershop.lt

MINIMALIZMAS

Neutralių atspalvių minimalistinio dizaino paltai madingi išliks ne vieną sezoną, tai veikiausiai universaliausias sprendimas. Ypač madingi laisvo kirpimo susiaučiami, o mėgstančioms vyriškesnį stilių verta pasidairyti griežto kirpimo paltų plačia pečių linija.

Vida Press nuotr.

Paltai "My Manifesto", "Marnis Etrois", membershop.lt

Paltai: "Eva Gattis", "My Manifesto", "YULIYA BABICH", membershop.lt

SPALVOS

Žaisminga tendencija - ryškiaspalviai ir iš spalvinių blokų sudėlioti paltai. Šie kaip niekas kitas pagyvins tavo įvaizdį ir neleis pasiduoti rudens slogučiui. Jei ruošiesi vilkėti ryškų paltą, derink subtilesnio dizaino aksesuarus, žinoma, varijuoti keliomis skirtingomis spalvomis gali.

Vida Press nuotr.

Paltai "JELONEK–M", "Marnis Etrois", membershop.lt

KLASIKA

Be abejo, klasikinio silueto paltai madingi metai iš metų, tačiau šį rudenį griežti siluetai pačioje aukštumoje. Rinkis universalią spalvą: kakavos, rusvą, pilką, juodą, tamsiai mėlyną ar bordinį - turėsi elegantišką paltą, kurį galėsi vilkėti ilgai. Atkreipk dėmesį į palto sudėtį, ieškok kokybiško audinio, kuris nerinktų pūkelių ir nebūtų linkęs veltis.

Vida Press nuotr.

Paltai: "Daniele Callegari", "GENE", "Ramunė Piekautaitė", membershop.lt

PILKI ATSPALVIAI

Dar viena tendencija - visa puokštė pilkų atspalvių, nuo melsvų, rusvų iki žalsvų. Pilki paltai kuria stilingos miesto merginos įvaizdį, prie jų lengvai priderinsi įvairios stilistikos aksesuarus, net tik klasikinius juodus, baltus, bet ir spalvotus.

Vida Press nuotr.

Paltai "My Manifesto", "Rylko by Agnes & Paul", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_69034170

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis