Madingiausios šio sezono vakarinės šukuosenos

Artinantis švenčių metui perkratome ne tik spintas, ieškodamos vakarinių apdarų, bet ir nerimastingai vartome žurnalus. Juk norisi susikurti tobulą įvaizdį nuo iki, o vakarėlių tikrai bus daug. Šį kartą apie madingiausias šukuosenas, kurių galbūt dar nebandei.

JUOSTOS IR LANKELIAI

Tiek mados, tiek grožio tendencijos žvalgosi į praėjusius dešimtmečius, vienas sulaukusių išskirtinio dėmesio - septintasis. Ant pakaušio sukelti plaukai, perjuosti plačiu kaspinu ar dabinti puošniu lankeliu atrodo elegantiškai ir šventiškai. Jei nenori plaukams suteikti apimties juos veldama ir fiksuodama plaukų laku, lankeliu gali puošti ir glotniai sušukuotus, surištus į ponio uodegėlę arba susuktus į kuodelį. Atmink, kad prieš formuodama šukuoseną karščiu veikiančiais prietaisus, privalai plaukus apsaugoti nuo temperatūros poveikio, tam naudok specialius serumus ir purškiklius. Taip pat pasirūpink tinkamu plaukų drėkinimu, ištrinkusi galvą, plaukus palepink drėkinančia kauke, perplauk kondicionieriumi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Balansą atkuriantis kondicionierius plaukams; Drėkinamasis kondicionierius plaukams; Priemonė plaukų žvilgesiui; Glotninamasis kondicionierius plaukams, "Farouk", membershop.lt

RYTIETIŠKAS KUODAS

Madingos ir Rytų įkvėptos šukuosenos - glotnūs, žvilgūs plaukai, susukti į nedidelius kuodelius viršugalvyje. Dalis plaukų ištiesinama ir paliekama nesuimta į kuodą, tai šukuosenai suteikia savotiško egzotiškumo. Labiausiai rytietiško stiliaus šukuosenos tinka turinčioms storesnius tiesiai krintančius plaukus, žinoma, sukurti egzotišką įvaizdį gali ir iš garbanotų, tačiau tuomet prireiks tiesinimo įrankių. Svarbus akcentas - idealios būklės, išpuoselėti ir žvilgantys plaukai, todėl pasirūpink priežiūros priemonėmis, kurios suteiks plaukams gyvybingumo ir natūralaus blizgesio.

Vida Press nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

Daugiafunkcinis modeliavimo kremas "Rich"; Drėkinamasis kondicionierius plaukams "Farouk"; Keratino ir šilko kompleksas plaukams "Farouk"; Lakas, suteikiantis apimties plaukams "Farouk", membershop.lt

PONIO UODEGA

Šįmet kaip vakarinę šukuoseną garsenybės renkasi ir paprastą ponio uodegėlę. Tačiau ji rišama ne ant viršugalvio, o žemai pakaušyje. Išskirtinumo ir šventiškumo jai suteikia glotniai sušukuoti žvilgantys plaukai, gumelė, kuria surišami plaukai yra apvyniojama plaukų sruoga. Tokia šukuosena atidengia veidą, išryškina bruožus, nesuklysi pasidabinusi ilgais kabančiais auskarais, kurie taps prabangiu įvaizdžio akcentu.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Apimtį suteikiantis purškalas; Prabangios lengvos plaukų putos; Matinė fiksuojanti plaukų pasta; Plaukų šepetys "Rich", membershop.lt

DRĄSŪS PYNIMAI

Anksčiau populiarios buvo vainikus primenančios pynės, šaindien jos vis dar madingos, tačiau pamažu į pašalį išstumiamos kur kas drąsesnių pynimų. Vadinamasis "drakoniukas" - ypač mėgstama vakarėlių šukuosena. Kartais plaukai pinami nuo iki, kartais skiriami į dvi kasas, o kartais pinamos tik sruogos viršugalvyje ar ties smilkiniais. Nors pynimai savaime atrodo įspūdingai, nepadauginsi juos puošdama plaukų aksesuarais nuo mažyčių segių iki įpintų kaspinėlių ar kitų puošmenų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

GRIEŽTA TVARKA

Idealiai sušukuoti, ištiesinti ir tvarkingai per vidurį griežtu skyrimu padalyti plaukai - dar viena tendencija. Svarbiausia, kad plaukai būtų glotnūs, išpuoselėti, nesišiauštų ir natūraliai spindėtų. Deja, jei oras drėgnas, tiesių sruogų gali neišgelbėti ir stipresnės fiksacijos lakas. Sukūrusi tvarkingą glotnių plaukų šukuoseną stenkis į vakarėlį patekti nekišusi nosies į lauką - nuo durų iki durų. Griežtas įvaizdis pabrėš tavo eleganciją, suteiks solidumo, čia puikiai tiks sodriu raudoniu nudažytos lūpos arba gundantis padūmavusių akių makiažas.

Vida Press nuotr.

Plaukų kaukė dažytiems plaukams; Šampūnas sausiems ir pažeistiems plaukams; Kondicionierius garbanotiems plaukams; Argano aliejus "Crespi Milano", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_69600774

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis