3 aromatai, kuriems vyrai neatsispiria

Kvapus suvokiame ir vertiname individualiai, tačiau yra tokių aromatų, kurie ypatigai traukia, kelia asociacijas su geismu ir tarsi skleidžia slaptus viliojimo signalus. Pirmąsias pozicijas labiausiai gundančių kvapų sąraše užima anaiptol ne romantiški gėlių žiedai, o kur kas sodresni ir ryškesni aromatai.

Muskusas imituoja natūralų žmogaus odos ir kūno kvapą, ši medžiaga dažniausiai sintetinama, nes išgauta natūraliai iš beragių elnių lytinių liaukų yra be galo brangi. Kvepalai, kurių sudėtyje yra muskuso išsiskiria sodriu, net svaginančiu kvapu, alsuoja šiluma ir užburia jausmingumu. Iš pradžių jie gali pasirodyti pretenzingi, tačiau pamažu jų traukai atsispirti tampa vis sunkiau. Šio aromato klasei priskiriami ir šipriniai kvepalai, šipras - tai kvapus mišinys iš muskuso, ambros, kumarinų bei įvairių aromatinių aliejų.

Šipriniai aromatai: "Givenchy DAHLIA NOIR", "Salvatore Ferragamo SIGNORINA", membershop.lt
Šipriniai aromatai: "Valentino VALENTINA ASSOLUTO", "Gucci GUILTY", membershop.lt

Vanilė dažnai naudojama rytietiškais tonais dvelkiančiuose aromatuose. Nors ji gana intensyvi ir saldi, vanilės aromatas traukia tarsi magnetas, o intensyviose egzotiškų aromatų kompozicijose atsiskleidžia itin subtiliai. Gundanti vanilė kuria švelnios, jausmingos ir šiltos moters įspūdį.

Rytietiški aromatai: "DKNY DKNY MY NY", "Dolce&Gabbana THE ONE ESSENCE", membershop.lt
Rytietiški aromatai: "Nina Ricci L'EXTASE", "Nina Ricci MADEMOISELLE", membershop.lt

Turbūt dauguma mandarinus sieja su Kalėdomis, švenčių stalu, tai jaukus ir energizuojantis kvapas. Mandarinų ir kitų citrusinių vaisių natos kvepalus prisodrina vitališkumo, gaivos ir šilumos, kuri ypač traukia vyrus. Nosį kutenantys mandarinai merginai suteikia žaismingumo, optimizmo ir nerūpestingumo, šis kvapas tarsi byloja apie draugiškumą, komunikabilumą ir nuoširdumą.

Citrusiniai aromatai: "Paco Rabanne LADY MILLION EAU MY GOLD", "Christian Dior POISON", "Paco Rabanne OLYMPEA", membershop.lt
Citrusiniai aromatai: "Dolce&Gabbana DOLCE", "Dolce&Gabbana LIGHT BLUE", "Moschino I Love Love", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_70669972

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis