Madingų pavasario batelių TOP 5

Šį pavasarį batelių tendencijos ypač patiks mėgstančioms komfortą. Kiekvienoje tendencijų kryptyje rasi ne tik gražius, bet ir patogius batelius.

SPORTINĖ AVALYNĖ

Į mados aukštumas sportinė avalynė kelią skynėsi ne taip ir lengvai. Pirmieji kedų ir elegantiškų paltų ar klasikinių kostiumų deriniai buvo pasitikti kritikos lavinomis, neva tai nestilinga ir tikrai neprigis. Tačiau šiandien sportinė avalynė yra ne tik supermadingas, bet ir vienas populiariausių pavasario pasirinkimų. Laisvalaikio bateliai patogūs, universalūs ir tiesiog žavūs. Sezono madingiausi: balti, kedų tipo, siuvinėti žibučiais, medvilniniai "Converse" stiliaus ir originalūs - siūti iš skirtingų audinių.

Vida Press nuotr.

Sportiniai bateliai: "Bjorn Borg", "Buffalo", "New Balance", "Blue Tag", membershop.lt

Sportiniai bateliai: "Nike", "Pepe Jeans", "Puma", membershop.lt

ĮSISPIRIAMI BATELIAI IR SANDALAI

Įsispiriama avalynė yra karšta pavasario ir vasaros naujiena, visgi daug kam dar kelianti asociacijas su namų apavu - šlepetėmis. Tiesa, įsispiriami sandalai yra savotiška šilto laikmečio šlepečių atmaina, tačiau tokio tipo aukštakulniai - jau garsenybių pamėgta vakarinės aprangos detalė. Toms, kurios bijo pamesti įsispiriamas kurpaites arba žingsniuoja itin spėriai, siūloma ties užkulniu segamų batelių alternatyva: ir patogu, ir madinga.

Vida Press nuotr.

Sandalai "Gino Rossi", bateliai "Roberto Botella", "Belmondo", membershop.lt

Sandalai "Mariella", sandalai ir bateliai "Roberto Botella", membershop.lt

PLATFORMOS

Dizaineriai visuotinai skelbia: platformos vėl madingos, masyvios (net griozdiškos), aukštos, grubios - tiesiog kaustančios žvilgsnius. Tarp madingųjų ne tik platforminiai aukštakulniai, bet ir plokščiapadžiai. Plokščiosios platformos yra stabilesnės ir patogesnės, jomis galima nužingsniuoti kur kas toliau nei aukštakulnėmis. Pavasarį atkreipk dėmesį į elegantiškus platforminius batelius, sportinius ir pintas arba medines platformas.

Vida Press ir mados namų "Sportmax" archyvo nuotr.

Bateliai: "BUT-S", "Rocco Barocco", "Buffalo", "Roberto Botella", membershop.lt

Sportiniai bateliai: "Roobins", "Calvin Klein Jeans", "Smith's", membershop.lt

IŠKARPYMAI

Iškarpytų ar dirželiais apsuktų batelių tendencija tęsiasi ne pirmus metus. Tik šį pavasarį ji agresyvesnė nei anksčiau, sezonai, rodos, persipina ir aulinukai siuvami ne tik iškarpytu aulu, bet ir šonais arba nurėžtu užkulniu. Tokio tipo avalynė - tarsi sandalų ir aulinių batų derinys, puikiai tiks pereinamajam sezonui.

Vida Press nuotr.

Aulinukai: "Vienty", "GUSTO", "Diverse", membershop.lt

Bateliai "Ravel", aulinukai "GUSTO", membershop.lt

BALTA SPALVA

Sunku būtų nepastebėti, kad balta spalva pavasario ir vasaros kolekcijose vyrauja kasmet, tačiau tokia avalynė - kaprizingas ir dažnai vengiamas aksesuaras. Vis dėlto šįmet dizaineriai sumanė garsiai paskelbti, kad baltos spalvos bateliai yra tai, kas turi atsidurti kiekvienos spintoje. Pirmenybė teikiama baltai sportinei avalynei ir baltiems batams grubiu padu, o greta rikiuojasi balti sandalai, balerinų tipo bateliai ir aukštakulniai - sau tinkamiausią variantą atras visos.

Mados namų "Sportmax" archyvo ir Vida Press nutor.

Bateliai "BETSY", sandalai "Buffalo", kedai "New Balance", bateliai "OE", membershop.lt

Bateliai "Mariella", aukštakulniai ir sandalai "Roberto Botella", aulinukai "Coolway", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_70876388

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis