Mados mitai, kuriuos turėtum pamiršti

Neretai nė nesusimąstydamos patikime bendrai vyraujančioms mados tiesoms, kurios tėra ore sklandantys stereotipai. Turime tau 5 mados mitus, kuriuos metas paneigti.

1. Nėra drabužių, kurie tiktų visoms figūroms

Kad skirtingoms figūroms tinka skirtingi siluetai - tiesa, tačiau yra ir tokių, kuriuos gali vilkėti tiek liaunos, tiek apvalesnės merginos. Pavasario sezoną ne viena iš spintos traukiame odines baikerių stiliaus striukes. Jos itin universalios, tinka daugybei skirtingų figūrų. Taip pat ir madingieji beisbolininkų švarkai - bomberiai.

Vida Press nuotr.

Švarkeliai: "French Connection", "Diverse", "Tony Cohen", "MUUBAA", membershop.lt

Kas dar? Ilgos švarko tipo liemenės, platūs megztiniai, ilgi kardiganai, pieštuko silueto sijonai, klasikiniai marškiniai ir švarkai. Žinoma, kaip atrodysi vilkėdama universalųjį drabužį, priklausys ir nuo taikliai parinktų įvaizdį papildančių drabužių bei aksesuarų.

Megztiniai: "Milanesse", "Makadamia", liemenė "Laranor", membershop.lt

2. Mažoms moterims - smulkūs raštai, apvalesnėms - stambūs

Kartais stambūs marginimai gali "praryti" smulkias merginas, o smulkūs pridėti papildomų kilogramų apvalesnėms. Tačiau ir vienos, ir kitos gali drąsiai vilkėti įvairiausių raštų drabužius. Ar figūra netaps stambesnė, žemesnė, tarsi sustumta ir t.t., lems drabužio kirpimas, spalvos ir strateginis raštų išdėstymas. Nepranykti marguose drabužiuose padės ryškesnės detalės (pavyzdžiui, dirželis, švarkas) arba slopinimas neutraliomis spalvomis.

AFP/Scanpix nuotr.

Suknelės "Iska", membershop.lt

Drabužiai: "Iska", "French Connection", "Aldona", membershop.lt

3. Regą koreguojantys akiniai - neseksualu

Galbūt vaikystėje ar ankstyvoje paauglystėje regą koreguojantys akiniai atrodė moksliukiški, nestilingi. Tačiau ūgtelėjus ir atradus mados pasaulį suvokimas apie tokius akinius turėtų pakisti. Ne vieni mados namai kuria korekcinių akinių linijas, rėmelių tendencijos pristatomos kiekvieną sezoną. Regą koreguojantys akiniai šiandien moteris paverčia stilingomis ir net gundančiomis.

Vida Press nuotr.

Akinių rėmeliai: "BALENCIAGA", "DIOR", "DSQUARED", membershop.lt

4. Nori atrodyti moteriškai - išryškink taliją

Norinčioms pabrėžti moteriškumą nebūtina akcentuoti talijos. Yra daugybė kitų būdų, kaip sukurti viliokišką įvaizdį. Atkreipk dėmesį į spalvas, švelnūs pasteliniai atspalviai, rožiniai tonai, raudona, bordinė - ši spalvinė gama pulsuoja moteriškumu. Taip pat yra detalių, kurios padės akcentuoti švelnumą ar atrodyti fatališkiau: apnuoginti pečiai, raukiniai, trapūs nėriniai, šilkas, gėlių motyvai, iškirpimai nugaorje - rinktis yra iš ko.

Vida Press nuotr.

Palaidinės: "Wyldr", "Iska", "French Connection", membershop.lt

Suknelės: "Almatrichi", "Katrus", "Janis", "Iska", membershop.lt

5. Investuoti reikia į klasikinius daiktus, bet ne tendencijas

Tiesa, kad kokybiški klasikinio dizaino daiktai tarnaus ilgai, tinkami įvairioms progoms. Tačiau ir naujausias tendencijas atitinkantys pirkiniai gali būti verti investicijų. Svarbu atkreipti dėmesį ar ši tendencija nėra viena tų, kurios dabar aukštumose, o jau po pusmečio kels juoką.

Rinkis įprastą daiktą, bet madingos spalvos arba audinio. Puikus pavyzdys - spalvota baikerių stiliaus striukė, siūta iš kokybiškos odos. Tokios striukės iš mados neišeis dar ilgai, o ryški arba pastelinė spalva neturi galiojimo laiko. Galbūt šiandien rausva striukė bus sezono hitas, o kitąmet tiesiog paprasta rausva striukė, bet jos siluetas vistiek išliks madingu.

Drabužiai: "French Connection", "L.Y.N.N by Carla Ferreri", "Raspberry", membershop.lt

Investuodama į madingus aksesuarus taip pat vadovaukis tokiu principu: ilgai išliekančios tendencijos siluetas, forma ir momentinės - mados spalva, raštas. Tai gali būti madingos egzotiškos odos aulinukai, sezono spalvos kieta rankinė, įdomūs sportiniai bateliai ir daugybė kitų variantų.

Vida Press nuotr.

Aksesuarai: "L.Credi", "Klasse Regina", "Crime London", "Sarah World", membershop.lt

Užsakymo nr.: PT_70888100

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis