4 įvaizdžio klaidos, kurios atbaido visus vyrus

Vienoms šių klaidų negali būti jokių pateisinimų, kitos nėra tokie siaubingi stiliaus nusikaltimai. Vis dėlto jei pavyks išvengti tokių nesusipratimų, atrodysi kur kas geriau.

1. NE TA LIEMENĖLĖ

Apie liemenėlių ir palaidinių santykį diskutuojama daug: turi atitikti spalvą ar ne, kūno atspalvis tinka visur, o gal atrodo pigiai, išlindęs liemenėlės kraštelis - taip ar jokiu būdu. Jei nori išvengti kreivų žvilgsnių, paisyk šių stiliaus taisyklių. Po perregima palaidine nereikėtų segėti kontrastingos spalvos liemenėlės. Ji gali būti palaidinės spalvos, nude atspalvio, o jeispalva kita - tuomet jokiu būdu ne eilinis modelis, o vertas būti demonstruojamu, pavyzdžiui, madinga braletė.

Vida Press nuotr.

Išlindęs liemenėlės kraštelis gali atrodyti gundančiai, o gali ir vulgariai. Jei liemenėlė yra kitokios spalvos nei marškinėliai, kasdienio tipo, o dažniausiai ir push up efekto, tokią slėpk. Jei liemenėlė dekoruota subtiliais nėriniais, kyšantis jų kraštelis vaizdui suteiks viliokiškumo. Taip pat ir kraštelis sportinės liemenėlės po laisvais marškinėliais nebus nuodėmė.

Vida Press nuotr.

2. NE TIE PASIRINKIMAI

Suvaldyti masyvesnę krūtinę nėra lengva, ypač jei ši natūrali. Ko vertėtų atsisakyti? Suknelių ir palaidinių be petnešėlių, apnuoginančių pečius ir nugarą. Netinkamai sukelta krūtinė atrodys nukarusi. Jei audinys bus plonas, gali persišviesti liemenėlės kraštai, o šie dažnai būna kiek įsiręžę į didesnes krūtis. Taip pat patraukliai neatrodys ir dėl stambesnių krūtų ties pažastimis atsiradusios rinkelės. Kur kas labiau tiktų gundančios V formos iškirptės ir krūtinę kokybiškai prilaikanti suknelės konstrukcija.

AFP/Scanpix, Vida Press nuotr.

3. NE TA AVALYNĖ

Prieš keletą metų garsenybės dažnai ant raudonojo kilimo pasirodydavo vilkėdamos mini sukneles ir avėdamos platforminius aulinukus. Šis derinys akivaizdžiai trumpina kojas ir suteikia joms stambumo. Tokį patį efektą kuria ir aukščiau čiurnų ar blauzdų vidurį siekiantys auliniai batai. Iš aulinukų išlindęs kojinės kraštelis - dar minus pora centimetrų nuo kojos ilgio.

Vida Press nuotr.

Kita stiliaus bėda - neprižiūrėta avalynė. Purvo žymės ypač išryškėja, jei batai yra verstos odos ar į ją panašaus audinio. Taip pat lengva pastebėti juodulių rėžius ant lakuotos avalynės arba šviesios matinės odos. Jei keliauji į vakarėlį / šventę, būtinai išblizgink batelius. Bet ir šiokiadieniais pasistenk skirti bent 5 minutes kasdienių batelių priežiūrai.

Vida Press nuotr.

4. PERSPAUSTAS GROŽIS

Merginos šiandien kaip įmanydamos stengiasi tobulinti išvaizdą. Lūpų putlinimas, makiažo metodai kuriantys didesnių akių iliuziją, veido kontūravimas, dirbtinės blakstienos, priaugintos kasos - visa tai įprasta. Tačiau yra tų, kurios gražinimosi rezultatų neapskaičiuoja ir gerokai perspaudžia. Atmink, veido tobulinimas neturi būti pastebimas plika akimi. Griežtą NE tark šluotas primenančioms dirbtinėms blakstienoms. Šios atrodo juokingai, o jei dar ir prastai priklijuotos, nė nesiūlom įsivaizduoti, kas nutiks, jei vieną šepečių pamesi.

Vida Press nuotr.

Vienos renkasi lūpas putlinančias injekcijas, kitos pačios imasi efektingesnių kūrimo. Tiesa, kad makiažo priemonėmis gali suteikti lūpoms apimties. Vis dėlto jokiu būdu nebrėžk akis badančio apvado pieštuku ar lūpų dažais, jis turėtų būti kuo natūralesnis. Akivaizdžiai dažais didintos lūpos kurs nevalyvos merginos įspūdį.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis