Specialiai mados gerbėjoms - ypatingas renginys

Visame pasaulyje populiarėjant POP UP ir SAMPLE SALE tipo parduotuvėms, Vilniuje dviems dienoms duris atveria lietuviško prekės ženklo "Apoteca" ir šeimos viešbučio "Bookinn B&B" bendras projektas.

Nepaprastame, XVI amžiaus istorija alsuojančiame buvusio vienuolyno pastate įsikūręs nedidelis, jaukus butik stiliaus viešbutis gegužės 12 ir 13 dienomis taps visų mados mylėtojų traukos centru. Tik čia ir vos dvi dienas “Apoteca” pristatys savo kūrinius ir niekur nematytus darbų pavyzdžius, kuriuos bus galima įsigyti ypatingomis kainomis. Apie šilką ir kiekvienos kolekcijos atsiradimą papasakos trumpam iš San Francisko į Lietuvą sugrįžusi šio prekių ženklo siela Inga Tarėlaitė.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

„Neturime savo nuolatinės parduotuvės, kurioje galėtumėme suteikti galimybę moterims ir merginoms susidraugauti su mūsų išskirtiniais audiniais, nustoti jų bijoti ir pradėti jais mėgautis kiekvieną dieną. Nusprendėme įlieti šiek tiek spalvų į sostinės gatves, todėl į Vilnių atvešime visas savo iki šiol turėtas kolekcijas ir dar niekur nematytus bandomuosius modelius, kuriuos bus galima pamatyti, pasimatuoti bei įsigyti. Kai kurie pristatomi darbai yra vienetiniai, todėl tai bus tikras lobynas miesto stileivoms.“ – atvirauja Inga.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

“Apoteca” kartu su “Bookinn B&B” visas moteris kviečia gydyti savo KŪNUS ir SIELAS išskirtiniame renginyje. Vaikštant takais, kuriuos pramynė dominikonų vienuoliai, besimėgaujant šilko prisilietimais, pažintimi su kašmyro istorija, skanaujant veganiškus saldėsius ir uodžiant grikių arbatos aromatus.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.


POP UP / SAMPLE SALE parduotuvės atidarymas gegužės 12 d. 12 val. (Dominikonų g. 6, Vilnius).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis