3 siaubingi drabužiai, kuriuos išpopuliarino Kim Kardashian

Rodos, visa, kuo apsivelka Kim Kardashian, netrukus tampa „must have“ pirkiniu. Tačiau ji sugeba išpopuliarinti ne tik elegantiškus ar tiesiog gražius daiktus, bet ir vienus keisčiausių apdarų.

LATEKSO SUKNELĖS

Kai Kim Kardashian vilkėdama latekso suknelę pasirodė pirmą kartą, abejingų neliko. Vieni žavėjosi supermoteriškais linkiais, kiti peikė Kim už ekstremalią vulgarumo dozę. Tačiau kad ir kiek neigiamų komentarų būtų sulaukusi, latekso suknelė ėmė sparčiai populiarėti. Šiandien garsenybės tokias sukneles neretai renkasi vakarėliams ar net raudonojo kilimo renginiams, tiesa, dažniausiai toks apdaras atrodo iš tiesų vulgariai.

Sipa Press, AFP/Scanpix, Vida Press nuotr.

APTEMPTI KOMBINEZONAI

Antrojo nėštumo metu Kim ypač pamėgo aptemptus kombinezonus, šių ne kartą būta ir jos sutuoktinio Kanye Westo kolekcijose. Vos Kanye pristatė tokius kombinezonus, jie kaipmat užpildė siaubingiausių drabužių sąrašus. Vis dėlto Kim kritikos nesureikšmino ir toliau spraudėsi į kūno linkius pabrėžiančius kombinezonus. Beje, noriai spraudžiasi ir dabar.

Vida Press nuotr.

ILGI SIAURI ŠORTAI

Trikotažiniai tamprių tipo šortai kur kas labiau tiktų treniruotėms, tačiau Kim sumanė juos mūvėti kasdien tarsi eilines kelnes. Vienas kitas pasirodymas viešumoje ir štai - tokius šortus bando ir kitos Holivudo moterys. Stilinga? Kažin...

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis