Madingi sezono bikiniai, idealiai tiksiantys tavo figūrai

Štai ir atėjo maudynių sezonas. Ruoškis poilsiauti paplūdimyje ar stovyklauti prie ežero ir pasirūpink svarbiausiais maudynių reikmenimis. Turime keletą patarimų, kaip išsirinkti tavo figūrai tinkamiausią maudymosi kostiumėlį.

MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIŲ TENDENCIJOS

Šią vasarą vyrauja kelios pagrindinės paplūdimio aprangos tendencijos. Vienos jų spalvingos ir gaudančios žvilgsnius, kitos - subtilesnės. Tačiau daugelį maudymosi kostiumėlių vienija žaismingumas ir įvairiausi marginimai. Štai, ko vertėtų ieškoti 2016 m. šiltąjį sezoną:

* Juodai balti grafiniai raštai
* Tropiniai motyvai ir egzotiška augmenija
* Dryžių gausa, ypač spalvingi dryžuoti audiniai
* Smulkūs raštai, nuo geometrinių figūrų iki Peislio ornamento
* Skirtingų spalvų bikinio viršus ir apačia
* Įvairūs užrašai

SMĖLIO LAIKRODIS

Smėlio laikrodį primenantys linkiai - gamtos dovana, savo figūrą pabrėžk atviresniais arba vientisais maudymosi kostiumėliais. Šiam figūros tipui būdingas vienodas pečių ir klubų plotis bei išraiškinga talija. Svarbiausia yra išlaikyti figūros proporcijas ir per daug neišryškinti tik viršaus, arba tik apačios. Vasarą rinkis sodrius maudymosi kostiumėlius, nebijok madingų raštų. Atsargiau vertink kontrastingų spalvų derinius, tokie bikiniai gali išbalansuoti tavo figūrą.

Maudymosi kostiumėliai: "Roxy", 59,95 Eur, "Oneill", 69,99 Eur, "Roxy", 74,95 Eur, SPORTLAND

PLATESNI KLUBAI

Jei tavo figūra itin moteriška (klubai yra platesni nei pečiai) teks atsisakyti ryškiaspalvių kelnaičių. Tau tiks visa, kas atkreipia dėmesį į viršutinę kūno dalį ir maskuoja apatinę. Raštuotos ir spalvingos limenėlės, dekoratyvios petnešėlės - puikus pasirinkimas. Pasitarnaus skirtingų kelnaičių ir liemenėlių tendencija, originalų bikinį gali susikomplektuoti pati. Parduotuvėse SPORTLAND rasi daugybę maudymosi kelnaičių bei liemenėlių, iš kurių galėsi susidėlioti tau tinkamiausią derinį.

Maudymosi kostiumėliai: "Oneill", 69,99 Eur, "Oneill", 99,99 Eur, "Roxy", 39,95 Eur, SPORTLAND

TIESI FIGŪRA

Tinkamai parinkti maudymosi kostiumėliai turėtų sukurti moteriškesnius linkius. Tiks horizontaliai išdėlioti raštai, pavyzdžiui, dryžiai, kurie vizualiai platins krūtinę bei klubus ir sukurs išraiškingesnės talijos įspūdį. Taip pat dekoratyvios kelnaitės ir liemenėles, ypač jei turi mažą krūtinę. Drąsiai vilkėk ryškius, margaspalvius ir įdomesnio dizaino bikinius.

Maudymosi kostiumėliai: "Roxy", 64,95 Eur, "Roxy", 69,95 Eur, "Roxy", liemenėlė 49,95 Eur; kelnaitės 29,95 Eur, SPORTLAND

PLATESNI PEČIAI

Vyriško tipo figūra - platesni pečiai ir siauresni klubai. Turinčioms tokią labiausiai tiks maudymosi kostiumėliai, kurie akcentuoja klubus. Šiuo atveju kelnaitės turėtų būti ryškesnės nei liemenėlė arba traukti dėmesį dekoro detalėmis. Tai galėtų būti įdomesni raišteliai ar užsegimai ties klubais, itin aktyvus raštas arba intensyvi kelnaičių spalva. Dar vienas madingas variantas - maudymosi šortai, kurie pabrėžia apatinę kūno dalį ir nukreipia dėmesį nuo plačios viršutinės.

Maudymosi kostiumėliai: "Oneill", 69,99 Eur, "Roxy", liemenėlė, 39,95 Eur, kelnaitės, 29,95 Eur, "Roxy", vliemenėlė 35, 99 Eur, kelnaitės 29, 55 Eur, SPORTLAND

Kelnaitės "Oneill", 35,99 Eur, šortai "Oneill", po 39,99 Eur, SPORTLAND

AKSESUARAI

Keliaudama į pajūrį ar pailsėti prie ežero, nepamiršk papildyti aprangos stilingais aksesuarais. Vienas svarbiausių - kepuraitė nuo saulės. Šįmet nedvejodama rinkis sportinę su snapeliu, nes sportinis stilius vasaros sezoną kaip niekada populiarus.

Kepurės: "Nike", 34,95 Eur, 19,95 Eur, 32,95 Eur, SPORTLAND

Kurorte pravers patogios paplūdimio šlepetės, kurias galėsi avėti ir prie bikinio, ir prie vasariškos suknutės. Parduotuvėse SPORTLAND rasi paplūdimio šlepečių, kurios idealiai dera prie madingais raštais margintų maudymosi kostiumėlių. Įsigydama tokį rinkinį galėsi nesukti galvos, ar maudynių įvaizdis atrodo vientisas. O kad kelionė į poilsiavietę nevargintų, daiktus susimesk į talpią ir patogią kuprinę. 2016 m. kuprinių tendencija sparčiai populiarėja, šiandien ne viena mergina kasdienę rankinę keičia į stilingą kuprinę.

Šlepetės: "Oneill", 35,99 Eur, po 22,99 Eur (2,3), "Roxy", 24,95 Eur, "Oneill", 29,99 Eur, "Roxy", 19,95 Eur, SPORTLAND

Kuprinės: "Nike", 22,95 Eur, 27,95 Eur, 34,95 Eur, SPORTLAND

Užsakymo nr.: PT_71433164

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis