Apie jas svajoja ir žvaigždės: gražiausios Elie Saabo suknelės

Iš Libano kilęs dizaineris Elie Saabas garsėja kaip nuostabių ir prabangių suknių kūrėjas. Vakarinių jo apdarų geidžia net garsiausios moterys, deja, pasipuošti "Elie Saab" šedevrais gali toli gražu ne visos.

Mados namų "Elie Saab" aukštosios mados drabužiai yra aukso vertės. Neretai garsenybės šias sukneles demonstruoja raudonojo kilimo renginiuose.

Reuters/Scanpix nuotr.

Tačiau ne kiekviena aktorė ar atlikėja gali vilkėti vienetines suknias. Juk žvaigždės už apdovanojimų ceremonijose demonstruojamas sukneles nemoka nė cento (kainuoja drabužio draudimas), todėl garsūs mados namai patys sprendžia, ką puošti, o ko ne. Be jokios abejonės pirmenybė teikiama tik garsiausioms ir didžiausią įtaką mados pasauliui darančioms žvaigždėms. Viena Elie Saabo favoričių - atlikėja Jennifer Lopez.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Liepos pradžioje Paryžiuje Elie Saabas pristatė savo naujausią aukštosios mados kolekciją. Ši ir vėl alsavo karališka prabanga, tiek vakarinės suknios, tiek kostiumėliai atrodė nuostabiai. Pristatymo pabaigoje demonstruojama vestuvinė suknelė - vienas įsimintiniausių kiekvienos E. Saabo kolekcijos akcentų.

Sipa/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Sipa/Scanpix nuotr.

Sipa/Scanpix nuotr.

Sipa/Scanpix nuotr.

Sipa/Scanpix nuotr.

Daugiau mados namų "Elie Saab" 2016-2017 m. rudens ir žiemos "haute-couture" kolekcijos nuotraukų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis