Nauja stiliaus ikona pavergia natūraliu grožiu

Aktorė Alicia Vikander (27 m.) netruko išgarsėti po vieno pagrindinių vaidmenų kino juostoje "Danų mergina". Už rolę šiame filme ji buvo apdovanota prestižine "Oskarų" statulėle.

Netrukus po pasirodymo "Danų merginoje" į gražiąją švedų aktorę susmigo visų žvilgsniai, Mados kritikai, iki šiol Alicios lyg ir nepastebėję, ėmėsi akylai vertinti jos demonstruojamus drabužius. Ir ką gi - greičiausiai retas kas pasakytų, kad Alicia Vikander rengiasi nestilingai.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Merginos įvaizdžiu rūpinasi patyrę stilistai, o prabangieji mados namai "Louis Vuitton" aktorę vadina savo mūza. Žinoma, dažniausiai A. Vikander renginiuose pasirodo vilkėdama būtent šių mados namų suknias.

Vida Press nuotr.

Talentingos gražuolės įvaizdį galima apibūdinti kaip modernų, bet subtilų. Kartais ji vilki drąsius odinius "Louis Vuitton" drabužius, o kartais romantiškas sukneles.

Vida Press nuotr.

Į akis krinta ir natūralus merginos grožis, jos makiažas neužgožia asmenybės, o veidą nuolat puošia nuoširdi šypsena. Alicia Vikander šiandien vadinama viena stilingiausių pramogų pasaulio žvaigždžių: ji puikiai derina šiuolaikiškumą, minimalizmą, eleganciją ir netikėtus sprendimus.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis